Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudnátok nekem mondani,...

Megtudnátok nekem mondani, milyen neves, illetve jól képző színi, vagy filmismereti gimnáziumok vannak az országban?

Figyelt kérdés

*Filmismereti: (nem tudom hogy mondják, értem ez alatt azt, hogy valami kis ismereteket nyújt pl. : az operatőri és rendező munkából, ha egyáltalán van ilyen középiskolában. )


Jövőre ballagok, és hát mindenképpen színész/rendező szeretnék lenni, de már vagy 5 éve, szóval nem valami kis hóbort, amit majd "kinövök". Ha lehet ilyet mondani 14 évesen, úgy érzem elköteleztem magam. Nem muszáj, hogy Bp.-en legyen, lennék n kollégista is, ha muszáj.



2012. aug. 19. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] Szentesen (Csongrád megye) Horváth Mihály Gimnázium

irodalmi-drámai tagozat | média tagozat

(szerintem a drámaival többre mész :) )

Kicsit hosszú, nézd meg ezt :) :

http://www.youtube.com/watch?v=1Qq1KxYC5wE

2012. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mostanáig beérkezett válaszokat! :) A Vörösmarty-n már gondolkodtam, meg ajánlották is már, csak... Nem tudom. :)

Második: Köszönöm, nagyon érdekes volt ez a videó. Esetleg tapasztalatból ajánlottad, (értem alatta, te is oda jársz/jártál-e)vagy csak hallottál róla?

2012. aug. 20. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kezdek ott szeptemberben, de sok ismerősöm oda járt/jár, így azért tudok róla többet, ha érdekel írj privit, mesélhetek róla :)
2012. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ady Endre Gimnázium
2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!