Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találtál értelmet az...

Hogyan találtál értelmet az életednek?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves srác vagyok, és jelenleg nem motivál semmi az életben a létfenntartáson kívül. Dolgozom, kajálok, ebből áll az életem. Régen voltak terveim de azok mind elhalványultak. Egyszerűen semmiben se látom az értelmet. Ha egy pillanatig is úgy érzem hogy valamit szeretnék csinálni és elkötelezni magam mellette, a következő másodpercben már tudom hogy semmi értelme.


Engem az érdekel hogy ti hogyan tudjátok elkötelezni magatok egy dolog mellett, ami az életetek értelmét adja anélkül hogy kiégnétek. Illetve hogyan találtatok rá, mikor éreztétek hogy arra az adott dologra vagytok hivatottak?


2012. aug. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért,az nem ad elég értelmet az életednek,hogy dolgozol?Örülj neki,hogy legalább van munkád,és van mit enned:)
2012. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 X-atosz ***** válasza:

Egy nem mindennapi tippet adnék, ez nem alkalmazható mindenkinél, de gondoltam megosztom a saját tapasztalatomat:

- Vonulj ki a világból, ahol gyakorlatilag senki nem zavar, pl. természetben, rándulj ki sokat egyedül, találd föl Magad a csöndben, gondolkozz, figyelj a kisebb dolgokra (pl. virágok, lóherekeresés, fák alakja, Napfelkelte).

Lényeg, hogy a világ ritmusából szállj ki, és alkoss Magadnak újat, erre jó a természetközelség.

2012. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt kipróbálom :)
2012. aug. 20. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!