Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horváth országban vagyok, épp...

Horváth országban vagyok, épp 1étteremben vagyok, Meg vacsoráztam és a számla többre jött ki mint számítottam nem tudom kifizetni. (Még most is ott vagyok) nincs nálam bank kártya csak kézpénz. MIT csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy szar volt a kaja, és csak ennyit vagy hajlandó fizetni érte...Én már csináltam ilyet, és igen, elfogadták, nem könnyen de el, és elsétáltam.
2012. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon finom volt a kaja,nem kernel ilyet csinalani es social nag yon social kevesebb panzer van mint Kelleys lennie.
2012. aug. 19. 21:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Lèci írjatok mert már kèrdeztèk h "kèr mèg valamit"
2012. aug. 19. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok, megvacsoráztam, megkentem a háromnapos kenyeremet vajjal, mialatt kesergek, hogy a nyomorult fizetésemből még egy szaros balaton se jött ki.

Csak hogy ne érezd szarul magad :) üdv!

2012. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szilvás buktát mer azt szeretem! :-)
2012. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
?
2012. aug. 20. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Már késő tanácsot adnom...tudom. Remélem megmondtad az igazat egyszerűen. Ők is emberek, gondolom nem hívtak rendőrt. Biztos nagyon fiatal vagy és keveset égtél az életben. Az is illetlen, hogy azt mondod, hogy nem izlik...legalább kell akkora pofa hozzá, mint az igazsághoz, nem? :)
2012. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!