Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség összevesz...

Szerintetek hülyeség összeveszni a legjobb barátnőmmel egy pasi miatt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a barátnőm is, a pasi 14. Mindkettőnknek nagyon tetszik de nekem előbb tetszett meg. A barátnőm nyomul rá mint az állat pedig van pasija. Nekem most perpill nincs .. A barátnőm végig hazudott hogy miket beszéltek és a pasinak is hazudott. Engem meg kibeszélt a hátam mögött hogy milyen szánalmas hogy ennyire nyomulok. Ő még jobban nyomult és pasija is volt. -.-" Szerintetem nagyon szánalmas.

2012. aug. 19. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a SZánalmas,h 13évesen benyögöd ide,h most perpill nincs pasid-.-bakker. Nem is ...konkrétan Ti vagytok a szánalmasak! Egyik kutya másik,eb. És akkor szépen fejeztem ki magam.
2012. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A világ már csak ilyen kibeszélnek mindenkit mindenhol....

Én melóhelyen is megtapasztaltam már,nem is 1 helyen:/

2012. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindketten szánalmasak vagytok. De a barátnőd nagyobb ribanc. Már bocs. 13 évesen inkább tanuljatok, és ne a pasikon járjon az eszetek.
2012. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jó akkor csak sorjában...


1.) 13 évesen még nem kell barát... az a kapcsolat úgyse lesz komoly. Középiskolában és utána szövődnek már rendes kapcsolatok.

2.) A pasi szó olyan lealacsonyító... legyen fiú, pár vagy barát... az már sokkal szebb jelző.

3.) Ha barátnődnek van már barátja, akkor undorító, hogy ha még egyel kavar, főleg ha tudja, hogy neked is tetszik. Ha ilyen 13 évesen, akkor mi lesz később?!

4.) A barátnőd viselkedése alapján nem barátkoznék vele...

5.) Egyébként a kérdésre válaszolva: egy barátság többet ér, mint a szerelem. De ahogy leírtad a barátnődet ő nem igaz barátnő. Keress más barátnőt ezt tudom leginkább tanácsolni.

2012. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mekkora szívás már hogy kis taknyok is összevesznek egy pasin
2012. aug. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem is vagytok legjobb barátnőőők :DDD
2012. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!