Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Facebookon azt...

Hogy lehet a Facebookon azt megcsinálni, hogy láthassam, ki mikor nézi meg az adatlapomat?

Figyelt kérdés

Láttam valakinél egy ilyen bejegyzést, meg egy linket, de mikor rákattintottam, csak egy sima Facebookos oldal jött be. Azt már többször is hallottam, hogy meg lehet oldani.

Előre is köszönöm a válaszokat :))



2012. aug. 20. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez az alkalmazás van, amit írtál, és hazugság. Nem lehet megnézni hogy kik nézték az adatlapod, az az alkalmazás kamu.

Hogy elhidd, elmondom honnan jöttem rá. Én is kipróbáltam és kiírta hogy apukám pár másodperce nézte meg az adatlapomat, bemegyek a szobájukba és alszik. Szóval kamu, sajnos.

2012. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ugy tudom h ha idővonalad van kihoz 8 ismerőst és akik benne vannak azok nézték utoljára/leggyakrabban :)(barátnőmmel teszteltük is)
2012. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!