Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az új Tv2-s...

Pici* kérdése:

Szerintetek az új Tv2-s szereplőválogatásban is olyan sorozatra keresnek szereplőket, mint az RTL-n?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, de olyanba nem akarok jelentkezni, mint a Gyanú árnyékában. Szóval az ilyen ordibálós műsorokat mellőzném. :D Aki tud valamit, az légyszíves írjon. Köszönöm :)

2012. aug. 20. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj szerencsét, ha nem tetszik hátat fordítasz és eljössz. Egyébként én valahogy úgy látom, hogy a TV2 nél valamivel mindig alacsonyabb a színvonal. X-Faktor mellett a Megasztár olyan unalmas volt, hogy szörnyű, csak a Bochkor Gábor miatt néztem. Most sokat várok ettől a The Voice tól, nem ismerem milyen, remélem nézhető lesz. Egy biztos X-Faktor az vicces, a Megasztárban meg bárénekesek vannak mostanság. Azt se tudom kik nyerték.

Szóval én azt mondom, menj a Sebestyén Balázshoz pénzt nyerni.

2012. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, én sem tudom igazából de jelentkeznék is!Azt tudom, hogy e-mailben kell értesíteni őket a jelentkezésről, amelyhez kell csatolni egy képet magadról és egy videót, ezen kívül bemutatkozást kell írni! De én videót nem küldök mivel hogy nincs sajnos módom rá, hogy készítsek!Szval képet csatolok és sztem az elég!Én is nagyon remélem, hogy nem a Gyanú árnyékában típusu film lesz, mert egy olyanba nem nagyon szeretnék jelentkezni!De figyelj szerintem küldd el az E-mait, és ha visszahivnak menj el, és ha nem tetszik a dolog akkor simán eljössz és kész!

Jaah és még annyit, hogy a The Voicetól ne várjatok túl sokat., mert kamu az egész. Egyik ismerősöm elment az előválogatásra,és nem jútott tovább... aztán utólag kiderült, hogy szinte csak azok jútottak tovább akik a stábtagonak ismerősei.Le volt zsírozva az egész!Szóval a Voice-tól szerintem nem kell túl sokat várni, meg ÁTVERÉS az egész!

2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. szept. 10. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!