Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha retardáltakat...

Mi van akkor ha retardáltakat kapok koliba szobatársaknak? :O

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, most leszel kollégista?:D Én 4 éve az vagyok, attól függ, mi neked a retardáltság. Jó vagy rossz...
2012. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem a retardáltság ilyen csicskaságot jelent xD Igen most leszek kolis és félek egy kicsit... :S


F/15

2012. aug. 20. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a fiúk jól kiszoktak jönni egymással :D Én lány vagyok, hidd el nőkkel durvább lakni, és mi 6-an vunk egy szobában. Ti hányan lesztek? Amúgy nem kell félni, eleinte nagyon szar lesz, meg furcsa, meg a kaja is más, meg hozzá kell szokni, hogy olyan mintha a testvéreiddel lennél egy szobában, de a végén tuti megkedveled a kollégista életet, már én se tom elképzelni, hogy milyen anélkül. Az egy külön állatfaj ... Aki nem volt kollégista, az nem is érti ezt az egészet. Életstílus a javából! :D
2012. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah és még azt akarom mondani, ha nagyon szar szobatársakat kapsz, akkor először is mondd el nekik, hogy mi nem tetszik, de tudd, hogy neked is alkalmazkodnod kell máshoz, minden sz@rért ne szóld le őket :D Ha meg ez nem jön be, akkor szólj majd a nevelőnődnek, hogy cserélni akarsz valakivel szobát, vagy csak átkerülni másikba, mert nem jössz ki a többiekkel. Nálunk sok ilyen cserélgetés volt:)
2012. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahh, lüke vagyok... nevelőnő... HEHE :D Nálatok nevelőbácsi lesz :D Bocs, a megszokás...
2012. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a részletes választ! :) És milesz akkor ha ilyen kigyurt gorillák leszen? Amugy asszem 3 an leszünk egy szobába. Én se vagyok olyan gyenge de nem is olyan izmos :/
2012. aug. 20. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor máris lesz közös program: mentek együtt gyúrni :D A jobb kolikban van edzőterem. Amúgy nem is baj, ha a legrosszabbra számítasz, annál már csak jobb lehet minden :D.... Amúgy ha valami probléma adódik, nyugodtan írhatsz privit, ha tudok, segítek:) Sok sikert.
2012. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen lessz konditerem is úgy írták :D Köszönöm szépen a válaszaidat :D
2012. aug. 21. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!