Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyhoz jó keverni a...

Gázpisztolyhoz jó keverni a töltényeket?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy van egy gázpisztolyom és vegyesen szoktam bele rakni a töltényeket ( paprika , cs és cn töltényt ) rakok bele ebbe a sorrendbe . Még szerencsére egyszer se kellett használnom ezért nem tudom hogy be-e válik ez a fajta párosítás . De viszont sokan mondták már azt hogy a legjobb a paprika és csak azt rakjak bele . Szerintetek mi a legjobb összeállítás hogy hatékony legyen ?

2012. aug. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam, hogy jó keverni, de pontos magyarázatot nem adtak rá, hogy miért. Valahogy úgy mondták, hogy így az összes hatékonyságát "ötvözi". Viszont, ma köztudottan a paprika (OC) a leghatásosabb itthon kapható hatóanyag a gáztöltények terén. Míg sok más könnygáznál illuminált vagy megtermettebb, szívósabb célpont esetében nem tapasztalnánk kellő hatást, addig a kapszicin minden méretű és és állapotú embert/kutyát hátrálásra kényszerít.


Azt is mondták, hogy az első töltény (vagy akár az első néhány) lehet sima riasztó töltény, hogy figyelmeztető lövést adhassunk le vele még az elején. Én viszont úgy vélekedek, hogy ha helyzet van, akkor lehet, hogy a nagyon kis idő is számít, illetve az, hogy melyik lövést hova, kinek osztom ki. Így hát inkább telerakom OC-vel a tárat, mert biztos szeretnék lenni benne, hogy bármelyik töltény is kerül csőre töltésre a pisztoly vége pedig mutasson bárkinek az arcára, a tisztelt illető minden esetben csakis a legjobbat kapja.

2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A CN felesleges, az a leggyengébb, én CS-t és paprikát szoktam tárazni felváltva (mert a paprika túl drága :D).
2012. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az első néhányat nem éri meg riasztózni, ez nem éles fegyver

nem lesz maradandó hatása

2012. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az OC t nem töltik patronba csak a PV t,oc T,azaz ,,paprika gyantát,, nehéz is lenne.
2016. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!