Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan ezek az emberek...

Most komolyan ezek az emberek legnagyobb problémái?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pesszimista, inkább optimistába mentem át az utóbbi időben.

Viszont annyira zavar hogy az emberek olyan dolgokon agyalnak amiktől semmi, de semmi nem lesz jobb az életükben. Senki nem azzal foglakozik amivel kellene.


Most sorolhatnám, de annyi lenne hogy nem érnék a végére.


De gondoljunk csak a Facebookra. Sok ismerősöm állandóan megoszt mindenféle baromságot, és ebből áll ki az egész napjuk.

Vagy a csomó bulvárszenny ami körbevesz minket és sokakat életmódváltozásra is buzdít.


Miértnem lehet a lényegre koncentrálni?


2012. aug. 21. 14:15
 1/3 halibel ***** válasza:

Mert a társadalom olyan, mint egy nagy birkanyáj. Ha egy jobbra indul, akkor a többi is jobbra megy, és mindenkinek jó így. Azonban van pár fekete birka is, akik balra mennek, ők a különcök. Én nem törődöm velük, menjenek csak a nyájjal. Képzeld el, a buta birkák elindulnak egy szakadék felé, mert csak a másik oldalon lévő mezőt látják. Hát persze, mind beleesnek a szakadékba. Miért? Mert így tudnak beilleszkedni a társadalomba. Így lesznek menők. Ők úgy érzik, így már valakik, de én, mint külső szemlélő, úgy látom, csak egy hülye birka a többmillió másik közül. Ezért nem barátkozom a korombeliekkel.

Üdv a világomban!

2012. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a lényeg. Annak, aki a Facebook-on minden marhaságot megoszt, maga a tevékenység, mert vagy unatkozik és ezzel üti agyon az időt, de az is lehet, hogy mozgásában akadályozva van és ez a kapcsolata a külvilág felé.

A bulvárszenny esetén pedig, amit én is nagyon utálok, az újságíró pénzt kap a cikkért, a nyomdásznak van munkája, a lapkiadó eladja és újságot, tehát sok embernek ad munkát és ezáltal kereseti lehetőséget. Amíg van, aki megveszi, addig lesz bulványszenny is. De erre mindig lesz vevő, egyrészt mert az emberek szeretnek újságot venni, függetlenül attól, hogy mi van benne, és ezt viszonylag olcsón adják, másrészt pedig az emberek ízlése nem egyforma. Van egy olyan "piaci szegmens", aki vevő rá, és őket is ki kell elégíteni. Nem tudom hány éves vagy, de én még emlékszem rá, amikor az "átkosban" csak titokban lehetett behozni ilyeneket az országba és eldugott sarkokban csámcsogtak rajtuk azok a szerencsés kollegák, akiket a lapok tulajdonosai beavattak bizalmukba.

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Miértnem lehet a lényegre koncentrálni?"


Mert ha a lényegre koncentrálnánk akkor a világ mostani vezetői repülnének a helyükről


De mivel nem azt csináljuk ezért ők nyugodtan elérhetik a céljukat


Céljuk: A teljes népesség elbutítása,rabszolgasítása ugyanis a birkák jobban engedelmeskednek

2012. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!