Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Cetelem honlapján láttam,...

A Cetelem honlapján láttam, hogy a Dormeoban is lehet áruhitelre vásárolni, valakinek van ez ügyben tapasztalata, esetleg vásárolt így?

Figyelt kérdés
A Dormeo honlapján nem találtam erről információt...
2012. aug. 21. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Inkább valami hitelt vegyen fel.Mert édesanyám is vásárolt még 2006 ban cetelem hitelkártyára 820000ft értékben,azota fize fizetve 1350000ftt!A napokban fel hivta Édesanyám a cetelem bankot hogy a továbbiakban vissza adná a kártyát,erre az ügyintézö azt mondta hogyga egy összegben be fizet még 865000 ft-ot,akkor meg tudja szüntetni a kártyát.Igy a 820000 helyett 2215000 ft-ot kell<ene> vissza fizetni!!!Ezt sajnos saját tapasztalat,igy én innkább nem ajánlom a cetelem bankot!De még az ismeröseim közt is van olyan aki ugyanigy járt!
2013. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!