Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lessz még idén nyáron vihar?

Lessz még idén nyáron vihar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet buta kérdésnek fog tűnni, de ha valaki ért ehez (mert én nem) segíthetne!A kérdés azlenne várható- e még az idei nyáron olyan időjárási körülmény ami kárt tehet egy szabad ég alatt álló autóba?Most kezdeném el a garázs építését és az autót pedig nemrég vásároltam, szóval nemtudom vegyek e addig vmijen takaró ponyvát rá vagy már nemvárható igy augusztus végére jégeső vagy hasonlóak? Magyarország északkeleti részén lakom ha ez segít valamiben is:)! Lehet buta kérdés de én tényleg nemértek ehez és megköszönném a válaszokat!



#vihar #zivatar #jégesső
2012. aug. 21. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon pontosan nem lehet megmondani, az időjárás-jelentés kb. 1-2 nappal előre hiteles, onnantól már csak becslés.


Tavaly augusztus utolsó napjaiban volt heves vihar, utána viszont szeptember és december között végig száraz volt és nem esett.

2012. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!