Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kicsit félek, ez normális?

Egy kicsit félek, ez normális?

Figyelt kérdés
Most új suliba megyek(8.ba) és eléggé parázok hogy hogyan fogadnak majd a többiek.Már mindenki ismer mindenkit én meg csak betolakszok oda... Meg attól is félek hogy első nap a tanár kihiv hogy meséljek magamról. Ez egy ismert társaságban menne de így... van okom a parázásra?

2012. aug. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs, ugyanolyan gyerekek azok is mint te. Nem kell félni, nem harap ott se senki, légy mosolygós, magabiztos és mindenki szeretni fog téged. Ne legyél nyuszi, mert azt általában azért kinézik az osztályból vagy hát nem is tudom hogy megy ez, rég voltam általánosban

Ha kihív hogy mesélj magadról, akkor kimész, érthetően beszélj, elmondod hogy hívnak, hol laksz, esetleg hogy eddig hova jártál iskolába... normális hogy félsz, de nincs rá semmi okod

2012. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:)
2012. aug. 22. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fognak legyilkolni. :) Legyél minél oldottabb, erőltess az arcodra mosolyt, légy közvetlen. Ha nem vagy nyuszi, akkor hamar a csapat része leszel. Az első napokban az osztálytársakat kérdezgesd, hogy ez meg ez hogy van abban a suliban. :)

Egyébként én is most váltok sulit, bár én 11.-be megyek.

2012. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
El hiszem hogy fél minden diák fél ha egy új közösségbe osztályba iskolába kerül ez normális, de nem kell félni minden rendbe lesz!:)
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!