Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 éves vagyok. Már vannak...

10 éves vagyok. Már vannak pattanásaim. (Sajnos) Nagyon szégyellem. A homlokon van vagy 20 pati. Hogyan lehetne eltűntetni őket? (valami gyógyszer vagy kérem. ) Nem alapozó!

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz és írass fel vele valamit.(Próbáld ki a Duac vagy Zynerit gélt. Ezek általában bejönnek mindenkinek, és kevés mellékhatásuk van.) Napoztasd! Igyál sokat, napi 2-3 litert. És reggel este bőrradírt is használj. És ne nyomkodd!
2012. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok* Én is ilyen korán kezdtem pattanásosodni, legnagyobb hibán, hogy hagytam eldurvulni... te ne ess ebbe a hibába és próbáld megelőzni! De amúgy ne szégyelld... Hidd el senkit sem érdekel. Majd kinövöd! (Bár tudom hiába mondom, én is azt hittem, hogy csak kamu duma.)
2012. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én is így kezdtem, most 16 vagyok, megjártam a bőrgyógyászt, de nekem nem igazán vállt be ( sok gyógykrémet, meg gyógyszert szedtem ).

Feltétlenül menj el, de szerintem mellette próbálj ki pl: kecsketejes szappant, kénszappant.

Nekem ezek már sokkal jobban beváltak.

2012. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény! Nekem is 10 évesen jöttek, de nekem frufrum volt, de azért korrektort használtam. Am van valamilyen ózonos készülék, ami nagyon jó! Nem tudom a nevét, de kérdezd meg a bőrgyógyászt!

És van egy antibiotikumos kezelés is, attól évekig nem lesznek pattijaid és nem is zsírosodik a hajad, de az csak 16 éves kortól lehet

Viszont krémeket nem nagyon kéne! Mármint...van pár márka, ami oké, de a legtöbb, felkapott cucc elég szar! Csak még több lesz tőle! És nem éri meg kikísérletezni, melyik a jó!

2013. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!