Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc viccetek?

Mi a kedvenc viccetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
hogy hívják, a csondes,zold szornyeteget??? HALK
2009. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

A leprást és az elmebeteget a dutyiban egy cellába zárják. Első nap lerohad a leprás keze, megfogja, kidobja az ablakon. Másnap a lába rohad le, azt is kidobja a rácsok között, és így megy ez napról napra. Egyszer csak megszólal az elmebeteg:

- Mi van leprás, szökünk, szökünk?


Gyerek az ebédlőasztalnál:

- Anyu, szálka van a nagypapa szemében!

- Jól van, kisfiam, akkor rakd ki a tányér szélére.

2009. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. júl. 24. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Móricka megy az utcán és targonca
2009. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Pista bácsi megy a szekéren, mellette megy a kutya. Pista bácsi folyamatosan ostorozza a lovat, egyszer csak a ló megáll, és megszólal: - Pista bácsi miért ütsz engem? Én is egy érző lény vagyok!

Pista bácsi majd összecsinálja magát, úgy megijed, elkezd futni, mögötte a kutya. Megállnak, mire megszólal a kutya:

- Hú b.... meg hogy megijedtem, amikor megszólalt a ló!

2009. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

-Hogy kell egy sünnel időt mérni?

-???

-Kiteszed a napra 30percre,és az pont félóra.

2009. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Alszik a család, felkel az apa, látja, hogy a tehén megdöglött. Fogja a vadászpuskát fejbe lövi magát.

Felkel az anya, látja, hogy a tehén döglött, az ura lelőtte magát, fogja a kötelet s felköti magát.

Felkel a legnagyobb, fiú látja a tragédiát, megy a folyóhoz, hogy belevesse magát, de jön egy tündér és azt mondja neki:

- Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent, élni fog apád, anyád és a vagyont érő tehén is.

Próbálkozik, de nem sikerül tízszer, hát megy a habokba. A középső fiú ugyanígy jár.

Felkel a legkisebb, látja, hogy mi történt, megy a folyóhoz. Újból jön a tündér, s azt mondja neki:

- Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent: élni fog apád, anyád, a bátyáid és a tehén is.

- Nem lehetne 20-szor? - kérdezi a fiú.

- Dehogynem.

- És 30-szor?

- Dehogynem, csak csináld már!

- De nem fogsz te is megdögleni tőle, mint a tehén?

2009. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Will és Joe golfoznak, épp a nagy bajnokságra készülnek. Előttük tötyörészik két nő. Tanakodnak, hogy mit kéne tenni, mire úgy határoznak, hogy egyikük odamegy hozzájuk, és megkéri őket, hogy engedjék maguk elé, hiszen ők úgysem bajnokságra készülnek, nekik nem számít, mennyi idő alatt jutnak végig a pályán. Will el is indul, de alig teszi meg a távolság felét, máris égő vörös fejjel visszafordul, és így szól:

- Nem tehetem, egyik a feleségem, a másik a szeretőm. Menj inkább hozzájuk oda te. Rád is biztosan hallgatnak.

Joe nem tétovázik, megindul feléjük, de ő sem jut sokkal tovább, mint Will. Visszafordul, és vörösebb a feje, mint Willnek, majd megszólal:

- Hűű, vazze, erre mondják, hogy kicsi a világ.


A másik kedvenc viccem, nem tudok közülük dönteni:


Három lány meghal, és bebocsátást kérnek a Mennyországba. Szent Péter be is engedi őket, egyetlen intéssel:

- Nagyon, de nagyon vigyázzatok a kacsákra, ne lépjetek rájuk!

A három lány nem nagyon érti, miért mondhatta ezt, de nem is nagyon törődnek velük, gondolván, miért ne lehetne kikerülni néhány ártatlan kacsát. Igen ám, de ahogy belépnek, meglátják, hogy a helyen egyszerűen hemzsegnek a kacsák. Szinte lépni sem lehet tőlük, ezt igazolja az is, hogy az első lány rögvest rálép egyre.

Nosza, megjelenik Szent Péter, és hoz egy bűnronda fickót, zsíros haja van, tokás, pattanások borítják az egész arcát és nyakát, pöttyedt a bőre, ápolatlan, és még büdös is. Odaláncolja a lányhoz az örökkévalóságig:

- Mostantól így kell tengetnetek napjaitokat, örökre össze vagytok kötve.

Hát, a két másik lány nagyon óvatosan lépdel, ám egy napon a 2. lány is rálép egy kacsára. Nem sok idő telik el, Szent Péter ismét megjelenik egy emberrel, de talán még rondább, mint az előző. Alacsony, kövér, foghíjas, szürcsölve veszi a levegőt, kancsal, foltok borítják a kezét, stb. Az örökkévalóságig összeláncolja őket:

- Mától így kell élnetek, összekötve.

Na, ezek után a harmadik lány nagyon óvatos lesz, naponként csak 1 métert mer megtenni, alig mer lépni. Nem is lép kacsára, ám, eltelik egy pár nap, és megjelenik Szent Péter. Mellette egy délceg, magas, napbarnított, sötéthajú férfi, mint ha egy magazinból lépett volna elő. Kék szemek, izmos, kidolgozott test, magas, jó kiállású, szép mosolyú, egyszóval: fantasztikus. Össze is láncolja őket, hogy az örökkévalóságig együtt legyenek.

A nő félhangosan elkezd gondolkodni:

- Mivel érdemeltem ezt ki, mit csináltam?

Mire a férfi megszólal hangosan:

- Azt nem tudom, hogy te mit csináltál... De én... ráléptem egy kacsára.

2009. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy farmon a ló megbetegedett. Kihívták hozzá az állatorvost, aki elmondta, hogy ha 3 napon belül nem kel fel a ló, el kell altatni. Hallotta ezt a disznó is. Az első nap a disznó odamegy a lóhoz, és így szól: -Kellj fel, mert meg fogsz halni! A ló nem mozdul. A második nap is odamegy a disznó, és így szól: - Kellj föl, mert meg fog halni! A ló a 3. nap feltápaszkodik. Meglátja ezt a gazda, így kiált: - Fölkelt a ló, ünnepeljünk! Vágjuk le a disznót!
2009. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Az ENSZ egy kutatást végez a világ több pontján. az a kérdés, hogy "Kérem mondja el őszintén a véleményét, hogy hogyan lehetne megoldani az élelmiszerhiányt a világ többi részén!" Kudarcba fulladt a teszt a következő okok miatt:

-Az Dél-Amerikában nem ismerik a "kérem" szót.

-Kelet-Európában nem hallottak még "őszinteségről".

-Kínában nem tudják, hogy mi az a "vélemény".

-A Közel-Keleten nem ismerik a "megoldást".

-Afrikában nem tudják, hogy mi az "élelmiszer"

-Az USA-ban nem tudják, hogy hol van a "világ többi része".

2009. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!