Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces filmet tudtok...

Milyen vicces filmet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom, hogy minden második ember ezt kérdezi, de az eddig megemlítetteket kb mind láttam (szeretek filmeket nézni).Olyan filmre gondoltam, ami vicces, de ugyanakkor van is lényege, nem egy nyálkupac.

2012. aug. 23. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
13L
2012. aug. 23. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
ünneprontók ünnepe, Bryan élete, Irigy Hónapljmirigy (youtubeon fentvan) Monty Phiton, rossz tanár, elhajlási engedély, argo, most ennyi jutott eszembe.
2012. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 23. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
kábelbarát(ez nagyon beteg:D)
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagydurranás, a maffia
2012. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vígjáték:Sakáltanya, hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt, macskajaj, new yorki bújócska, Nem férek a bőrödbe, már megint egy dilis amcsi film,doktor szöszi 1-2, Kegyetlen játékok 1-2-3

romanikus-vígjáték: álmomban már láttalak, Ha igaz volna,

akció és vígjáték: Csúcshatás(atom film! nagyon ajánlom), Wanted, szállító1-2-3,

2012. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!