Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én kérdéseimre miért nem...

Az én kérdéseimre miért nem válaszol senki?

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdést teszek ki, hogy mi a véleményetek, vagy ha segítséget kérek, de alig kapok 1-2 választ rájuk, pedig nem értelmetlen kérdések.

Bezzeg ha egy lány tesz ki egy kérdést, hogy "Pontozzátok a s..m 0-10ig!" arra 99 válasz érkezik.

Nem értem! :(



2012. aug. 23. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha triviális a kérdés, sokszor nem válaszolnak rá, mert úgyis megtalálod magadtól. Ha már százszor fel lett téve, akkor sem mindig.


A másik véglet, hogy annyira speciális a kérdés, hogy nincs rá megfelelő tudású ember, vagy pedig annyira alternatív hogy nincs más érdeklődő aki tapasztalt lenne benne.


A pontozós eset pont olyan, amihez semmi más nem kell csak a szeme az embernek. Mivel nem igényel gondolkodást, háttértudást, ezért arra egyszerűbb is választ adni.

2012. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazad lehet.
2012. aug. 23. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen válaszokat tettél fel? Linkelj be párat :D
2012. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön válasz ,pedig fontos...egészséggel kapcsolatos.
2012. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be ide egy két kérdésed.
2012. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem sem jön válasz, pedig a csukámról lenne szó, meg egy ember életéről. És talán beszóltak az öcsémnek, vagy ami még rosszabb, nekem.
2012. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amúgy Nike.
2012. aug. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!