Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol nyelvű rajzfilm a you...

Beatrix555 kérdése:

Angol nyelvű rajzfilm a you tubeon: The big buzzy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebben találtam a neten egy nagyon jó kezdőknek való több részes (összesen 2-3 órát is kitesz) angol rajzfilsorozatot, ami direkt angol oktatásra való.

The big buzzy (big bázi) volt a címe talán, vagy valami hasonló. Sajnos hiába keresek rá, nem találom neten, you tubon, pedig tuti fenn van, mert rátaláltam régebben. Egy nagy testű zöld színű órákkal táplálkozó idegen a főszereplő, rajta és egy királyi család tagjain keresztül, valamint sok aranyos jeleneten keresztül tanítja az angol nyelvet. Nagyon szeretném megtalálni, mert hasznos lenne, de sajnos sehol sem találom. Tudnátok segíteni? Lehet a címét tudom rosszul és ezért nem találom. Ha valaki tudja melyik angol nyelvű oktató rajzfilmről beszélek akkor kérem linkelje be nekem ide, vagy írja le a címét.


Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.



#rajzfilm #angol nyelv #oktató #angol nyelv oktatása
2012. aug. 24. 10:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Nos ahogy kiírtam, gondoltam rákeresek az "eat clocks " kifejezésre, és megtaláltam :)


Ez az. Aki szintén szeretne angolul tanulni, nagyon tudom ajánlani, mert könnyen megérthető a szövege, és tanít is közben :)


http://www.youtube.com/watch?v=DNsQOgB7MSc


Használjátok ti is :)

2012. aug. 24. 10:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Kilencvenes évek elején ment az M1-en, csak ugye nem Buzzy, hanem Muzzy. :) Jilly Viktor vezetésével és néhány gyerekkel fel is dolgozták az epizódokat a műsorban.
2012. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!