Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban ilyen jó a...

Németországban ilyen jó a közbiztonság?

Figyelt kérdés

Nézelődtem Street View-n Berlinben és a kertvárosokban a legtöbb házhoz nagyon kicsi kerítés tartozik, mondhatni, simán át lehet lépni őket.

Ennyire biztonságos hely?


2012. aug. 24. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Horvátországban a nagy ház előtt nyitott csomagtartós Audi-k és BMW-k álltak. Még a kis gyanúja sem fordult meg a lopásnak senkiben.


Igen, így nem ezeken a helyeken JÓ a közbiztonság, hanem nálunk egyenesen sz@r. Ennyi... nem újdonság, hogy kifelé menet még az ilyesmi is jobb.

2012. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hol! Berlin hatalmas város, ezért igen nagyok az eltérések a különböző részei között. Az tény, hogy sokkal "kalandosabb" hely, mint mondjuk München, ahol aztán bárhol és bármikor sétálgathatsz, semmi nem fog érni, de persze Budapestnél sokkal békésebb.


Amit nekünk "Lakatosék" jelentenek, nekik azt jelentik a törökök, akik azért tizedannyira nem balhésak mint nálunk a "brazilok", én a nagyhangú, részeg skinheadektől jobban tartottam, mint a törököktől, akik szerintem nagyrészben teljesen kultúráltak.


És igen, nálunk egyenesen sz*r a közbiztonság, ezt én is tapasztaltam mikor akár Horvátországban, akár Németországban jártam. Sok minden el van itt hibázva, kevesen helyen van olyan töketlen, tutyi-mutyi rendőrség mint hazánkban.

2013. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!