Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha késik egy anime/manga...

Ha késik egy anime/manga miért kenik mindig arra, hogy beteg a mangaka?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, minden animénél/mangánál aminél az emberek folytatást várnak, azt mondják, hogy a mangaka megbetegedett... Ha csak 1-2 játszaná ezt el akkor oké lenne. Meg van amelyik már hónapok óta beteg.(Persze nem komoly betegségről van szó!) Én meg ismerőseim is ha egy évben egyszer náthát kapunk akkor túlzom... Nem offolni akarok csak érdekel...:D Köszi a válaszokat!

2012. aug. 25. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod te egyáltalán milyen fárasztó mangát/animét rajzolni? Ha pedig fáradtabb vagy könnyebben lebetegedsz.
2012. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem könnyű meló. De szerintem egy másik például, rendőr, ügyvéd, is van olyan fárasztó legalább. Őket mégse hallom folyton, hogy fél évekre kiesnek.
2012. aug. 25. 18:43
 3/4 anonim válasza:
Igazság szerint nem tudom. Talán azért mert (japánban) a mangakák éjt nappallá téve dolgoznak egy mangán/animén és ez elég kimerítő. (Pláne ha közben nem esznek semmit, esetleg ebédre valami gyorskaját.) Am meg úgy tudom ez az egész késés dolog a mangakák vérében/génjeiben van . :) Szerintem egy 7 után te is ki lennél purcanva. :) (Én meg mondjuk 3 napig sem bírnám! >_<" )
2012. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos én is ki lennék.:D De tökre kipróbálnám milyen dolgozni egy ilyen helyen:

[link]

xD Nagyon durva lehet.

2012. aug. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!