Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz, hogy 14...

Szerintetek is gáz, hogy 14 évesen bepisiltem?

Figyelt kérdés

Vagy 1 hónappal a 14. születésnapom előtt pisiltem be.(azóta kb 1 év eltelt)

Ezt nem rég elmondtam a barátnőmnek,aki azt mondta szerinte nagyon gáz 14 évesen

szerintetek is?

most komolyan mi van akkor, ez bárkivel megeshet nem?


2012. aug. 25. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit gázos, szerintem is.

Viszont akkor nem, ha valami betegség miatt fordult ez elő.

2012. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ilyemit miért mondasz el?


Az a gáz, hogy reklámozod is, meg az is, hogy a barátnőd ezt így gondolja.

Amikor alszol, öntudatlan állapotban vagy, nem vagy felelős semmiért ami akkor történik veled. Lehetett lelki oka, vagy egyszerűen túl mélyen aludtál, és pont azt álmodtad, hogy kimész a wcre pisilni, aztán így az agyad tévedésből bontotta azt a gátlást, ami visszatartotta a vizeletedet. Nagy dolog, na most aztán szégyelld magad egy életen át! :)

2012. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

csak szóba került valami és azzal kapcsolatban mondtam ,egyáltalán nem úgy, hogy hé képzeld!

és azért kérdeztem itt meg mert kíváncsi voltam, hogy ez tényleg ciki-e van mert szerintem nem az

1 éve még tuti nem mondtam volna, dehát eltelt egy év!

amúgy köszönöm a válaszokat

2012. aug. 25. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
de ez nem számít a dolgon hogy voltál oylan buta és elmondtad..
2012. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha nem rendszeres a dolog. Ilyen idős koromban velem is előfordult évente egyszer-kétszer hogy "baleset" történt velem.
2013. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
.
2014. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de nem tudom hogy jutottam egy 2012-es kérdésbe. :D

Velem 4 éve, 20 évesen történt, hogy elmentem a legjobb barátnőmmel moziba és kértem azt a legnagyobb üdítőt. Kantáros gatyában voltam, mert nagyon könnyen felfázok, hideg volt és nem akartam, hogy kint legyen csak picit is a derekam. Véget ért a film, felöltöztünk, nevetgéltünk, stb. és egyszerre azt vettem észre, a metrón ülünk és mindjárt bepisilek. Úgy volt, nála alszok. A szülei elutaztak, így ketten lettünk volna.

Gondoltam, nem szólok, máskor is kellett már nagyon pisilnem és mindig elértem a mosdóba.

Pár megálló után nagyon fura pózokban ültem, de azt mondtam, csak zsibbadnak a lábaim.

Az utolsó megállókban alig kaptam levegőt. Végre megérkeztünk. Szinte futólépésben mentem, barátnőmnek azt mondva, fázok, azért sietek.

Beértünk a házba, a lift előtt megállt a barátnőm, de én éreztem, feszülő hólyagom azt akarja, mozgásba maradjak. Hiába állram meg, már maguktól toporogni kezdtek a lábaim.

Ekkorra már nyílvánvalóvá vált a barátnőm számára, hogy mi van, nevetett.

Felérünk, kiszállunk, én rohanok az ajtóhoz és két kezem két lában közé téve toporogtam egy helyben.

Barátnőm meg elkezdi szépen komótosan keresni a kulcsot... Már éreztem, hogy megindul... Rákiáltottam, gyorsan elővette.

Ahogy kitárult az ajtó, kibírhatatlanná vált; gondolom mindenki érezte már úgy, hogy amint beér a lakásba, minden ereje kell, hogy ne csorogjon be neki.

Ficánkolva a WC-re indultam, gomboltam volna ki a farmert... Nyúlok a gombhoz... És akkor jutott eszembe, hogy kantárosban vagyok. Gyorsan vettem volna le a kabátot... Ha nem akad be a Zipzár. A WC előtt álltam, rángattam a Zipzárr, de nem nyílt szét, lábaim összeszorítotram, összevissza ficánkoltam. Barátnőm meg ráketdett "psss" és abban a minutumban be is pisiltem. Teljesen. Utána bocsánatot kért, mert csak viccelődött, nem hitte, hogy ez bepisiltet engem én meg nem fogtam del deasztikusan; egyszerűen nagyon kellett pisilnem és minden az ellen szólt, hogy elérhek a WC-re és ez bárkivel előfordulhat.

2014. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez akkor igazán gáz ha pl.: az osztály elött történik. Amúgy én is bepisiltam már csak az uncsitesóm elött de az azért történt mert nagyon röhögtem egy viccen. Ám a barátnőd egy kicsit bunkó mert egy igazi barát nem ilyen.
2015. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megesik. Velem is előfordult.

De nem kötelező nagydobra verni. ;)

2017. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még többé-kevésbé rendszeresen bepisiltem. Éjszaka egyszerűen nem ébredtem fel a pisilési ingerre, csak mikor már úszott az ágy. Nem sűrűn, de egy-két havonta megesett. Olyan 16-17 évesen nőttem ki ebből.
2018. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!