Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális pasik?

Hol vannak a normális pasik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Elszórva vannak, mindenfelé. De tudod, kellene dukálnia hozzá egy normális csajnak is.

Hol vannak a normális csajok, lányok, nők? - a csaj szót inkább nem használom. :)


Ez nem egy kis téma, pláne így nehéz erről beszélni, hogy alig vannak mindkét oldalon normálisak.

2012. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jó neked hogy már itt tartasz,


nekem jó lenne egy nem normális lány is csak legyen valaki

2012. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... igen, látod ez az, hogy az igényekből nem lenne szabad lejjebb adni, különben a panaszkodást senkit nem fog érdekelni. Van épp elég ígyis közöttünk, akik miatt szégyen ez az egész nem. ;)
2012. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egy kérdést,nem kell egyből "nekem esni" ! ;-)

Csak elég kíváncsi vagyok,mert akikkel eddig találkoztam..Hát...Egyik része csőnadrágos,vasalt hajú,olvasó a nyakba,kivágott rózsaszín felső .... A másik résznek meg csak arra kellenénk... ;)

Vagyis csak arra lennék kíváncsi,hogy a normális lányok,hol találhatnának egy normális barátot?!

2012. aug. 25. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én részemről nem estem neked, én voltam az első és a harmadik hozzászóló is. :)


De látod, pont erre írtam, hogy bárhol. Most pontosan milyen választ vársz, kedves kérdező? Mert mondhatnék én neked utcát, szórakozóhelyet (aligha van esély ott), teret, amit szeretnél, azt kellene tudni, hogy milyen válaszra számítasz?

Mellékesen legrosszabb esetben az utcán is lehet ismerkedni. Mi magyarok eléggé befordultak vagyunk, elzárkózunk a másiktól, a többség depresszív, negatív, pesszimista. Utálom is ezért őket. Bár másrészt (sajnos) megértem a helyzetüket, csak nem kellene, hogy egy idegenre, jelene esetben ezt rajtam töltsék ki, vagy legyen hatása.


Tehát... nem tudom személyiségileg milyen lehetsz, de ha szereted a társaságot, ismerkedni, új embereket megismerni, akkor tiéd a világ, és ezt tapasztalatból mondom. Én nem igazán szeretek magyarokkal ismerkedni (van kivétel - de egyáltalán nem sok, az a maradék viszont nagyon jó, amikor előkerül), inkább külföldiekkel, természetesen élőben. Normálisak, kedvesek, van egy meglátásuk, pozitív kisugárzásuk, ez az, ami belőlünk, az átlagból hiányzik. És itt még tengernyi tényező van, például a sok kis 12-15 éves (vagy mégtöbb, akár 25-ig is elmegy a kor) qrva, már bocs.

Amíg ők vannak, és Mi, normálisabbak ezt látjuk, addig a többség nem igazán fog nyitni felétek.

Én szívesen teszem, ezért is válaszoltam, nagyon nem tudnak meghatni semmilyen típusú emberek, így a kedvemet se venni az ismerkedéstől.

Ennek így kellene lennie másoknál is, és tényleg, bárhol lehetne normálisakat találni. Szelektálni persze mindig kell egyébként, de ez már más kérdés. :)

2012. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Részedről mit tartasz normálisnak?

De lehet nem a menő skacok közt kellene keresni hanem a szolidabb srácok körében.

2012. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!