Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez, vagy a barátnőmne...

Normális ez, vagy a barátnőmnek van igaza? Nem érdekelnek túlzottan a pasik, és a sminkek sem.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Barátnőmmel lementünk egyszer egy boltba, hogy felvidítson. Vitt cipőhöz, sminkhez, meg ruhához, és a pasikról beszélgettünk. De engem nem érdekelt. Mondta a barátnőm, hogy szerinte ez nem normális. Most ez baj, hogy én ilyen vagyok, vagy jó ez így?
2009. ápr. 15. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
ő kicsit érettebb a koránál.te meg nem.de ez egyáltalán nem baj sőt!sehonnan nem késtél el...éld csak nyugodtan a normális 13 évesek életét.tanulj,sportolj,stb...ne foglalkozz vele!!
2009. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez a mostani divat. 13 évesen már túl van mindenen az ember gondolom a barátnőd is követi vagy próbálja követni, magyarázd el Neki, hogy ilyen korba nem ezt kell csinálni vagy, ha nem csinálja beszéld meg vele, hogy ne is tervezze gondolok itt: sex, pia, drog stb

Beszélni lehet ilyenekről csak ne csinálja/csináljátok!

2009. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze,hogy jól vagy így! 14 év alatt kiskorú vagy, jórészt gyerek(nem bántásként mondom). 13 évesen nem kell még pasizni, sminkelni..olyan szép arcotok van még ilyenkor :) Nem is áll jól a smink szerintem ennyi idős lányoknak. Fiúzni meg bőven ráérsz. Ne hallgass senkire,csak magadra! Ha Te nem szeretnél ilyeket csinálni, ne csináld. Légy önmagad, és maradj is ilyen, ne kövesd ezt a mai hülye divatot. Olyan kevés ma az ilyen normális 13 éves :)
2009. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Mert aki koránérő, az már nem számít normális 13 évesnek? Atyaúristen...
2009. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jó akkor a normális alatt nem az abnormálisat értettem,hanem nem átlagosat...bocs ha félreérthető volt....de akkor se kellett volna így kiakadnod ezen..

egyébként ha a nem normális alatt azt értettem volna,hogy abszolút nem helyénvaló,visszataszító, akkor is igazam lett volna sztem.



1.válaszoló

2009. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, de a mostani "átlag" tizenévesekre gondolok (sok van ilyen a környezetemben, akik cigiznek,isznak és fiúznak, esetleg nemi életet élnek!!!!) 13 évesen. Igazad van,attól hogy ruhákat néz nem lesz ilyen,de a smink nekem akkor is sok még egy 13 évesnek..nagyon is ráér még,hogy öregítse az arcbőrét. Pasizni meg főleg ne! Ki sem alakult még a személyiségük rendesen. Nem tudom, hová rohan a világ.
2009. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

18:29

19:21-es is én voltam..

2009. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj de orulok ennek a kerdesnek!

Orulok,hogy meg vannak olyan lanyok mind te.En is pont igy voltam.Nem festegettem magam nem hordtam(dok) kihivo ruhakat es nem zugtam(ok) bele minden "bajgunarba" aki az utca sarkon all.Mostmar elmultam 15 es nem tul sokat valtoztam azota,van szerelmem kisse valtozott az oltozkodesem,de nem tul sokat.Szeretem a sportos cuccokat,nem toltenem az osszes szabadidomat vasarlassal,nem bogok minden pasi utan,nem hordok 10 centis magassarkukat es meg sorolhatnam es en igy szeretem,nem akarok valtoztatni es akineknem tetszik ...sajnalom...XD (nem akarom megserteni azokat se akik az ellentetem,kulonosen nincs bajom veluk)

2009. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Én idén leszek 22, és még mindig nem érdekelnek túlságosan a sminkek meg a divat (azt hordok amit akarok és a max sminkelésem kimerül fekete szemcerkában, persze különleges alkalmakkor kicsit több de pl semmi alapozó :)

Az ilyen beszédtémák megmaradnak a felszínes embereknek...

A pasizáshoz meg még fiatal vagy, 13 évesen még szinte gyerek ( bocsánat de így van, a barátnőd is az, néha még én is annak érzem magam...)

Szóval semmi baj nincs veled, a barátnőd kissé koraérett, talán túl sok tv-t néz vagy rossz példát lát otthon...

2009. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Nagyon becsüld meg magad,és örülj neki,hogy ilyen vagy!!!

A barátnőd az,aki "előre rohant"!Hidd el,így a jó,ahogy te csinálod!!

13 évesen és is ilyen voltam,aztán kb.fél éve elkezdtem sminkelni,1 picit "menőbben","trendibben" viselkedni,öltözködni.

És most,szerencse még időben rájöttem,hogy ez az egész az agyomra ment,szerettem volna mindig tökéletes lenni,felszínes voltam,vihogós(annyira azért nem:)),és ezzel beálltam a "tömegcsajok" közé.

Remélem érthetően fogalmaztam,az a lényeg,hogy hidd el:te mindent a lehető lejobban csinálsz.Ne ess az én hibámba ;)


(: Dorci :),aki 15/L

2009. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!