Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek az új reklámok RTL-en?

Mik ezek az új reklámok RTL-en?

Figyelt kérdés

A Fű zöld. A kék ég. Az élet szép.

Mi a jó ég ez?



2012. aug. 25. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, a Varga Viktor átvette az irányítást..Mert lehet zöld az ég,és kék a fű..:D Biztos betegek a szerkesztők,ő meg beállt addig.
2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne, hamarosan megtudjuk. Remélem bejelentik, hogy tényleg lesz világvége decemberben :D
2012. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Uu,akkor nem csak én akarok világvégét:D ..elvtárs xd
2012. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 halibel ***** válasza:
Vírusmarketing. Amikor már mindenki tépi a haját, hogy MIASZAREZ, akkor fogják elárulni, hogy kik ők és mit akarnak. Idegesítő. Gyűlölöm.
2012. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat mert nem nézek tv-t, de egyszer bekapcsoltam és pont az a reklám ment.. de egyébként óriás transzparensen is láttam már...
2012. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
xD Mikor először megláttam h "az ég kék" hangosan meg szólaltam h "na nem mondod? ha ezt most nem tudom meg hülyén halok meg" Nem látom sok értelmét, de ők tudják, biztos van. Am miért akartok világvégét? :P
2012. aug. 26. 07:37
 7/10 halibel ***** válasza:
71%

Én szó szerint ugyanezt mondtam :D


Ráadásul, a világvége hasznos, kicsit megtisztul ez a szemétdomb. Néhanapján ki kell takarítani. Most meg már ránkfér.

2012. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

a nép szava :)

[link]

2012. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó: LOOOOL
2012. aug. 30. 08:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap autóztam a fővárosba és szinte minden 2. utcába ezt láttam a táblán. És érdekes hogy ez a reklám egyedül az RTL-en meg az utcán üldöz engem. Szerintem valami csatornán belüli cucc lehet.
2012. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!