Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz Ezel, bosszú...

Mikor lesz Ezel, bosszú mindhalálig 2?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy már van második évad, de nem vagyok biztos benne. Ha van, nem tudja valaki, mikor szinkronizálják le? Előre is köszi!:)

2012. aug. 25. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
De Ezel meghalt!..nem értelek..linket tudsz róla küldeni?
2012. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az rtl az első és a második évadot is leadta. (csak nálunk 45 percesre volt szétvagdosva az az egy epizód, ami odakint egy rész volt)

Ali és Can kivételével mindenki meghalt. Nincs hová folytatni.

2012. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs 2 belőle


Igazából én a végét nem értettem, eltudja valaki mondani, hogy is volt?

Mert amikor Ezel megette azt a port ami a gyűrűbe volt utána előre mentek 20 vagy mennyi évet és akkor Can a motorjával ment a világító toronyhoz a levéllel a kezében amit még Ezel írt neki és valaki kinyitotta az ajtót, ki volt az?? ez nem derült ki, nekem így olyan befejezetlen :S

2012. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendezők direkt ilyen nyitott befejezést hagytak neki. Az is lehet, hogy Ezel él és az a por valamilyen különleges szer volt, amivel új életet tudott kezdeni távol mindenkitől, De az is lehet, hogy Ezel valóban meghalt. Viszont Can lehet apa alatt Cengizt értette, aki valamilyen csoda folytán túlélte a balesetet. Szerintem jó, hogy ilyen befejezése lett hiszen így mindenki saját befejezést találhat ki ami neki tetszik és nincs az a általános felháborodás, hogy miért lett ez a vége vagy az. Például ha a végén minden "jó" boldog az szerintem egyáltalán nem illet volna egy ilyen csavaros sorozatba. :)

A végén az öreg szavaival élve: " Boldog befejezés csak a mesékben létezik.

2012. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha megnézed a vtorony ajtaját és viszonyítod hozzá annak az embernek a magasságát, aki az ajtót kinyitja, akkor lehet Ezel. (mert nem biztos, hogy az öreg gyűrűjében méreg volt!) És ugye Can is nagyon vigyorog.

Cengiz semmiféleképpen sem élhette túl a zuhanást. Sziklás terep, előtte még meg is verték, tuti kitörte a nyakát.

2012. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 renato-n válasza:
21:27 "mindenki magának találhat ki befejezést" te sík hülye vagy -.-" 1.gengiz hogy a szarba élhette volna túl azt a zuhanást? 2. ezel milyen port vett volna be ha nem mérget?biztos cukorpor volt vagy talán kokain amit szájjon keresztül fogyasztott el mi?! >.< ennyire ne legyél optimista :D mind meghaltak ali,azad és can kivételével,ez volt benne a lényeg hát nem let happy end ez kicsit engem is zavar dehát ez van jó volt a sorozat de vége szóval ennyit erről :D de nemsokára jön kenan új sorozata a kardayi is kiváncsi leszek rá
2012. dec. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága utolsó válaszoló, nem tudom hogy ki a "sík hülye" a te értelmes válaszodat olvasva. Ha értetted volna az öreg szavait a végén, nem jelentette ki tisztán hogy na akkor most ezel meghalt hanem több mindenre is utalhatott. A zuhanástól meg csak annyit hogy ebből a sorozatból még azt is kinézném hogy túlélte. Abba meg ne szólj bele hogy én mit gondolok a végéről, mert ez pont egy olyan sorozat befejezés, hogy találgatni lehet hogy vajon ki is állt az ajtóba. Mindenki azt gondol a végére amit akar..ennyit erről..
2012. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 renato-n válasza:
>.< hu nehéz eset vagy de mind1 :'DDDDDDD
2013. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 robi22 válasza:
vagy lehet ali volt az ajto mőgőtt akárki lehet a lényeg biztos lesz folytatása és remek lesz. :)
2014. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!