Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megy rajtam kívül bulizni...

Megy rajtam kívül bulizni valaki ma este? Milyen rucit vesztek fel? Lányok, hogy sminkeltek? Mikor indultok? Kikkel? Egyáltalán nálatok hogy zajlik egy ilyen buli előtti rituálé?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért, de kíváncsi típus vagyok. :) Kort és nemet is pls! :)
2009. júl. 25. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ma megyek, de ez egy házibuli lesz.

Ruha: farmer, poló, magassarkú.

Smink: mivel a polóm kék ezért valami feketés kékes árnyalat lesz a szememen, a számon meg egy kis szájfény.

Jön értem a barátom 8-kor összeszedjük a barátnőimet és elmegyünk beülünk valahova beülünk ott megvárjuk a többieket, iszogatunk koktélozunk beszélgetünk majd olyan 10, fél 10 magasságában elmegyünk oda ahova éppen szeretnénk megnézzük milyen a buli ha rossz akkor tovább állunk és elmegyünk normális buliba ha jó a házibuli akkor maradunk és majd estefelé hazaesünk. 19/L

Ma nincs túl sok kedvem úgyhogy szerintem hamar hazaérünk...

2009. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor sorban,igen,tegnap is voltam,valami laza ruhát mert még most is elég meleg van,nem sminkelünk:),azonnal,haverommal,nincs rituálé,megyünk besörözünk,állatkodunk,hazahúzunk,és alszunk egy rettenetes jót.
2009. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!