Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meghalljátok azt a nevet...

Ha meghalljátok azt a nevet hogy Alexa mi jut eszetekbe róla? Milyennek képzelitek el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
göndörhajú, sportos, irritáló lánynak képzelem el de fogalmam sincs miért... bocsi ha ezzel valakit megsértek. :D
2009. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Én szimpatikus, kicsit "fiús" lánynak gondolnám, akiben van tartás, vagyis bátor, egyenes, őszinte, korrekt.
2009. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

fekete félhosszú hajú, napbarnított bőrű,fekete szemű, sárga pólóban a tenge3rparton :D

nemtom ez jött be először

2009. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
én jutok eszembe róla. :D
2009. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
nekem vörös hullámos haj,tiszta szeplő a feje,és nagyon okoskodó,kellemetlen,beképzelt csaj...nem tom miért de ez jött le..
2009. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

érdekes..:D

Én barna egyeneshajú vagyok, fehér a bőröm és sosem jártam tengerparton.:DD

Köszi a válaszokat :)

2009. júl. 27. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem egy sportos, idegesítő, stréber csaj jut eszembe... volt legjobb barátnőmet Alexának hívták...
2009. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sovány göndör barna hajú barna szemű fekete keretes szemüveg sárga mintás póló fekete csőnaci egy övvel+deszkacipő

ezugrottbe.nemtudom mért :D

2009. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egy olyan személy jut eszébe szerintem,egy névről, akit ismer, barátja, rokona, ismerőse, stb... nekem egy régi osztálytársam ugrott be tehát, szőke,kékszemű,vékony lányj ut erről az eszembe.sőőt ovibe volt egy alexa. ő kicsit kényes volt:D
2009. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én vírusnak képzelem, olyan mutálódó, szemét fajtának...
2009. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!