Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben,...

Ha visszamehetnél az időben, melyik lenne az a pillanat az életetben amit újraélnél?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem mennék vissza. Ha egyszer már megéltük a dolgot jól akkor minek még egyszer? De amúgy jó a kérdés.
2009. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hogy megváltoztathatnám-e a dolgokat. Ha nem, akkor az első csókomat szeretném újraélni. Annál boldogabb még sosem voltam, jaj de gyönyörű emlék. A tópart, az az őszi délután, a nagy nehezen kiválasztott pad, a Szerelmem, az érintése, a szemei, az előttünk elsétáló és irigykedő bácsika, az első odabújás, a biztonság érzet, ez mind-mind egy pillanatban.


Ha változtatni is lehetne a dolgokon, akkor az a pillanat, amikor megismerkedtem egy manipulatív férfival, és elkezdtem hinni neki. Na ha visszamehetnék, csírájában folytanám el az egészet.

2009. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem is tudom. Talán az egyik budapesti kirándulást :) Jó, ha egy évben 1x-2x eljutok oda.

Azért nem írtam mást, mert nem akarom újra élni. Volt sok szép napom, gyonyoru pillanatok az életemben, de ez így van jól, hogy elmúltak, majd kezdodik egy másik korszak, inkább már csak azt várom! Nem a múlton akarok siránkozni, visszamenni oda, ahol jó volt, aztán felébredni, hanem a jovomet akarom alakítani. Bár ha mégegyszer találkozhatnák valakivel, aki a legfontosabb (volt) nekem az életemben, a macskámmal, Cirmikémmel, azért mindenem odaadnám. Jobbá tette az életem, mai napig koszonok neki mindent, soha nem fogok úgy szeretni senkit és semmit, ahogy ot szerettem!

2009. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Eszembe jutott egy-két dolog az életemből és az érzés miatt szívesen újra élném.

2009. júl. 26. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerintem a nyári szunet elejére!!!
2009. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!