Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvás. Miért van az, hogy a...

Alvás. Miért van az, hogy a nők foglalják el a legtöbb helyet az ágyban, és a férfiakat szinte lelökik?

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, mert a saját bőrömön is tapasztaltam már. Talán pszichológiához tartozik?

2012. aug. 26. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos, létezik a jelenség.

Ezt én leginkább azzal magyaráznám, hogy a férfiak nem lökik csak úgy arrébb a nőket alvás során, a nők nem ennyire tapintatosak..

2012. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:D De jót nevettem! A Páromnak nagyon tetszene ez a kérdés,szinte látom ahogy bőszen bólogatna rá...s nézne kérdőn.:) Ha lehetőség adódik rá,,mindig meséli a családban,az Ő hányattatott sorsát,hogy élére fektetve kell aludnia.:) Én mondtam már Neki,hogy szerintem annyira bújok,hogy ez a végeredménye.S talán a pszichológiája is ez a dolognak.
2012. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nalam is allandoan fel lett hozva a tema, hogy "szegeny en, majdnem leesek az agyrol, te meg itt kifekszel kozepre" . Koszonom a valaszokat :)
2012. aug. 27. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a nők tényleg bújnak, öntudatlanul is keresik a párjukat az ágyban. Csókoltál már meg alvó nőt? Visszacsókolt? Na látod! Nem direkt csinálják, nem "térfoglalásról" van szó. :)
2012. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem csókolok meg alvó nőt, ha nő vagyok :D
2012. aug. 28. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:

:-D


Ha nő vagy… Miért? Szoktál választani, hogy éppen mi legyél? :-))) viccelek

2012. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dR.senkiházi ***** válasza:
Nem kell általánosítani,nálunk épp ellenkezőleg van ez még nem azt jelenti,hogy a "pszichológiához" tartozik.
2012. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!