Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha egy...

Mit szóltok ahhoz, ha egy bandában az alapító nő és mondjuk basszusgitáros?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy szeretnénk barátaimmal bandát csinálni, most függetlenül attól, hogy össze jön-e a dolog vagy nem, mit szóltok egy női gitároshoz? Nagyon szeretek és tudok is gitározni, egy esélyt megérne, csak nem tudom hogy álltok hozzá, nem gáz? A csapatban csak én lennék lány, meg az alapító is.
2012. aug. 27. 06:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, meg az alapító (főnök) is én lennék...
2012. aug. 27. 06:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ezt akarod csinálni, akkor ne érdekeljen mások véleménye.

Amúgy meg, engem személy szerint nem zavarna, egyáltalán nem tartanám gáznak.

2012. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. aug. 27. 09:21
 4/4 2xSü ***** válasza:

A gitározás nem függ attól, hogy milyen nemű vagy. Persze a fiúk gyakrabban vonzódnak ehhez a hangszerhez, de szerintem kimondottan kuriózum lenne a banda, pusztán azáltal, hogy női gitárosa van.


Szerintem ez nem gáz, nem negatív dolog, hanem éppen hogy pozitív, amit én személy szerint kimondottan kiemelnék, ráépítve egy kicsit a banda „imidzsét”.

2012. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!