Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szeptemberrő...

Mi a véleményed a szeptemberről, szereted az őszt?

Figyelt kérdés

Mikor jobb élni nyáron vagy ősszel?

Meleg ruhákban szeretsz jobban lenni vagy nyári ruhákban?



2012. aug. 27. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Petőfi szerette.
2012. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostani, heteken át tartó 40 fokot már nagyon nehezen bírtam, most kifejezetten örülök az ősznek. A természet is nagyon szép színes ilyenkor, aki szeret fotózni, annak nagyon jó témákat adhat.
2012. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten az ősz eleji időjárást szeretem, amikor még el lehet lenni pólóban, és úgy nem fázik az ember. Csak iskola ne lenne :)
2012. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meleg ruhákban szeretek lenni, de inkább nyáron jobb élni mert szünet van :)
2012. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az őszi hangulatot. Enyhe kellemes idő, gyönyörű színes falevelek, jó kis kirándulások.:) Persze, amíg tanultam, én is a nyarat szerettem jobban a szünet miatt, de most hogy ez az "opció" már nem játszik, rájöttem, hogy az ősz sokkal inkább rabul ejt.:)
2012. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Késő őszi sanda reggel,

láttam egy nőt randa seggel.


Késő őszi langyos pára,

rászált szegény nagypapára.

2012. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meleg ruhákban is szeretek lenni, de tavasszal. Az sz szerintem a legsemlegesebb évszak, egyáltalán nem szeretem, olyan semmilyen. Nem történik semmi csak barnulnak a levelek és lehullanak. Semmi jó. De azért egpróbálom szeretni, megpróbálok minden évszakot szeretni. :)

Amúgy a ruhás kérdésedre mondom: nem tudom. Szeretek meleg ruhákban is lenni.

2012. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!