Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatok olyan...

Hogyan csinálhatok olyan oldalat mint a a facebook, iwiw? Küldjetek linket!

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs internetes leírás, mert nem ilyen lemásolom-elmentem szintű dologról van szó.
2012. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

www.prog.hu

esetleg ha nagyon link kell, akkor keress rá a nagyobb informatika oktatást adó egyetemek honlapjára.


Itt megtanulhatsz pár programnyelvet. Több évnyi gyakorlás, tanulás, majd több évnyi tapasztalatszerzés után már neki is állhatsz. Ha megfelelő számú és tudású embert találsz, és megfelelő tőkét tudsz mellé tenni, akkor már neki is állhatsz az új közösségi oldal elkészítéséhez. Persze nem árt más területre is gyúrni, mint reklám, marketing, stb… Ja és ugye nem árt, ha van egy kisebb szerverpark is a kezedben, mert arra is szükséged lesz.


Egy Facebook méretű rendszert biztonságosra, stabilra, gyorsra elkészíteni hasonló mértékű feladat, mint egy komplett autót megtervezni és/vagy legyártani. Ez erősen programozási feladat, a programozás meg egy szakma. Ha egy hónap alatt össze lehetne dobni különösebb szaktudás nélkül, akkor mára mindenkinek lenne saját közösségi oldala. :-)

2012. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én nem értem az oldidat de köszi utmutatot adsz?
2012. aug. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!