Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném meg kérdezni?

Szeretném meg kérdezni?

Figyelt kérdés
Hol és mennyi be kerül egy ideglenes lakcímkártya?, mivel most költöztünk ide. De van bejelentet lakcímem az nem szeretném meg változtatni semmi fé le képen. Nekem a kisfiam miatt kéne mivel csak így tud menni bölcsibe. Nekem meg a munka helye miatt kell majd hogy el helyezkedjek meg a levelek miatt hogy ide érkezzenek. És olyat lehet hogy a párom meg hatalmazással meg csináljam az övét is?

#meg hatalmazás #lakcímkártya.
2012. aug. 28. 10:04
 1/3 anonim válasza:
Ez ingyenes. Maradhat a bejelentett lakcím csak lesz olyan is, hogy tartózkodási hely.
2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze szeretném hogy maradjon a bejelentet lakcímem csak tartózkodási helyet szeretnék létre hozni ezért kell lakcím kártya de sajnos még nem csináltam ilyet. Most költöztünk ide olyan 2 hónapja.
2012. aug. 28. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:
És olyat lehet hogy a párom bele egyezésével csináljak csak gondolom hogy ahhoz kell meghatalmazás. Sajnos ő nem tudja meg csináltatni mert dolgozik reggeltől estig.
2012. aug. 28. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!