Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főleg a lányoktól kérdezem....

Főleg a lányoktól kérdezem. Mi az ami fontosabb nektek egy fiúnál: a külseje vagy a személyisége?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát...A kettő együtt.De mondjuk ha választani kell akkor személyiség.Mert ha van egy jól kinéző pasi és bunkó paraszt akkor nem tartunk sehol.De ha pl. nem az az igazi szépfiú de kedves ,vicces ,nem bunkó és kiáll mellettem akkor az már jó.
2012. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DiLiBoGyÓ_03 válasza:

Én is nagyjából egyetértek az előttem hozzászólóval, de szerintem az elsődleges szempont az a belső:

a figyelmességed, a kedvességed, hogy mennyire vagy megértő, hogy meghallgatod-e, szóval a legfontosabb szerintem is, hogy hogyan bánsz a lánnyal. Az meg hogy, hogy nézel ki az már tényleg csak utána számít szerintem, lehetsz csúnya is, de, ha olyan a személyiséged akkor nyerő vagy.

Sok sikert! =D

2012. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, a bunkó férfiak magányosak lennének, a kedves, visszahúzódó fiúk pedig mind barátnővel rendelkeznének.


Na most, tapasztaltad-e már, hogy ez nem így van? Na ugye.


Mást mond a nő agya, mást a szíve és mást az ösztönei.

2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mind ketto fontos mivel ha van egy jol kinezo srac de bunko akkor nnincs eselye,de viszont ha van egy nagyon rendes vicces srac aki viszont ronda akkor az sincs elonyben!
2012. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!