Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik-e a temetőkben zöldes...

Létezik-e a temetőkben zöldes köd szerűség?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy a temetőkben a sírok fölött zöldes füst vagy köd szerű valami látszik, ami a holtestekből kiáramló gázok miatt lehet. Igaz ez vagy csak mese?
2009. júl. 27. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fizikai jelenség egy mocsarak gázaira jellemző,úgynevezett "lidércfény" ez a bomlástermékek,

gázok valamilyen kémiai reakciója.

Én még sosem láttam saját szememmel..

2009. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam soha, se este se nappal, se hajnalban, se télen, se nyáron... hogy fokozzam se itt a temetőben se a több megyével arrébb lévőben sem :)


Egyébként elég undorító lehet, mármint érdekes de ott lenni a gázban meg minden, hát....

2009. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pontosan az jutott az eszembe hogyha ez tényleg létezik akkor annak gondolom szaga is lenne , de hát a temetőben nem szokott büdös lenni, max a rohadó virágok szagát lehet érezni. köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 16:46
 4/4 A kérdező kommentje:
most hogy tudom a jelenség nevét, legalább már rá tudok keresni :)
2009. júl. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!