Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek a sötétbe...

Mit csináljak? Félek a sötétben :S

Figyelt kérdés
Ha lekapcsolom a lámpát kiráz a hideg. A fal felé fordulva úgy érzem, van valaki mögöttem, ha megfordulok akkor meg rögtön visszafordulok, mert nem akarom látni hogy mi van ott. Ha este vécére kell mennem inkább visszatartom vagy szorongva minden lámpát felkapcsolok menet közben. Úgy érzem a sötét lakásban hogy ha megfordulok mögöttem lesz valaki vagy valami. De fénynél nem tudok aludni, és a legrosszabb: amikor sötét és síri csönd van, a csend nekem rohadt hangos és nyomasztó, volt hogy sírva aludtam el. Rémes!!! Ja, és 14 éves lány vagyok. Ez olyan ciki, és rettenetes érzés is!

2012. aug. 30. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinövöd. De 14 évesen nem kellene horrort nézni, legtöbbször ez a baj.
2012. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sose nézek horrort, csak az ezotéria topicot olvasom, de csak ennyi lenne a baj? Azért nem szoktam amúgy horrort nézni, mert akkor szerintem még jobban félnék.
2012. aug. 30. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy ilyenkor van is mögötted valaki csak nem látod
2012. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia én is féltem a sötétben a válasz vegyél egyéjeliszekrényt és rakd az ágyad mellé elamlámpát meg egy besball ütőt meg késeket én igy oldottam meg bár én azért féltem mert parajelenségeket néztem meg halálos kitérőt meg hasonlo de már nem félek és ez a lényeg !:)
2012. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Az a probléma hogy fénynél sem tudnék aludni.
2012. aug. 30. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád mi ?
2012. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!