Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találok legjobb...

Miért nem találok legjobb barátnőt? Már annyira hiányzik, hogy valakivel mindent megbeszélhessünk.

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 éven keresztül volt egy lány, akivel nagyon jóban voltunk, legeslegjobb barátnők. Hasonlóan tanultunk, hasonló zenét szerettünk, megegyezett fiúk terén az ízlésünk és mindent együtt csináltunk. A 4. éveben összevesztünk, és én most egy másik suliba járok. (Nem ő miatta mentem át.)

Úgy szeretnék már egy igaz barátnőt, akivel megbeszélhetek mindent, átmennénk egymáshoz, sétálgatnák a városban és hasonlók. Most nincsenek igaz barátaim, csak haverok, és nekik nem tudok őszintén mesélni, nem érzem velük jól magam. :(


Szerintetek mit tegyek? Van valaki hasonló helyzetben?

14/L



2012. aug. 30. 15:52
 1/9 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Ugyanígy 3 éven keresztül volt egy legjobb barátom, de ő azért hagyott el, mert egy másik barátommal is voltam néha, nem csak vele. Ez szerintem nem igaz barátság.

Kezdj el barátkozni, ne csak osztályon belül. Menj ki sokszor a haverjaiddal, esetleg szórakozóhelyekre, és hívják el néhány barátjukat. Így össze tudsz ismerkedni néhány emberrel, és lehet, hogy megtalálod az igaz barátodat. Meg kisebbekkel is barátkozhatsz, ott is vannak jófej emberek.

Legyél sokat emberek között (persze akiket bírsz), hátha szert teszel egy jó barátságra :)

2012. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már egy ideje próbálkozom, de nem találok sehol olyan barátnőt, akiben megbíznék. :(

Majdnem két éve már nincs lb-m, és már annyira vágyok egy hozzám hasonló, vicces lány társaságára.


A mostani barátaim pedig nem hinném, hogy a legjobb barátnőim lennének, mivel én olyasvalakit szeretnék, akivel állandóan együtt vagyunk, mindent együtt csinálunk.


Lehet, hogy ez élősködésnek hangzik, de igazából a volt barátnőmmel meg voltunk, és tényleg, mintha össze lettünk volna nőve, éppen ezért hiányzik már egy új barátnő az életembe.


Azért köszönöm a tippet, de én egy kicsit zárkózott típus vagyok, éppen ezért csak a közeli barátaim tudják, hogy milyen vagyok igazából, a többi ember pedig komoly, unalmas embernek lát, pedig épp az ellenkezője vagyok, egy életvidám csajszi. :)


Köszi, még egyszer.

2012. szept. 1. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt is hasonló van , csak nálunk egy "harmadik kerék" ugrott be a barátságba , aki miatt én teljesen háttérbe lettem szorítva . A mostani legjobb barátom fiú, az egyik osztálytársam. De egy fiú nem olyan mint egy lány (max. ha meleg lenne) =( 14/L
2012. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiúkkal nem lehet minden dolgot megbeszélni, ezért nálam ez nem jöhetne be. :/
2012. szept. 24. 10:24
 5/9 anonim válasza:
Nekem is volt legjobb barátnőm, akivel mindent együtt csináltunk, szinte minden téren meg egyezett az ízlésünk és annyi közös volt bennünk, mintha tesók lennénk, de egy harmadik bolond barátnője bekavart és erre ő kiadta az utamat. Nagyon hiányzik meg minden, ráadásul sűrűn össze futok vele, mert egy bérházban lakunk és ez olyan rossz... úgy viselkedik mint egy idegen, mintha soha semmi közünk nem lett volna egymáshoz... te még szerencsés is vagy, mert én is próbáltam új lb-t keresni, de sikertelenül... a volt lb-m bár békülni nem akar, de azt mindig megakadályozza, hogy új barátnőm legyen, számon kér mindenkit, hogy milyen jogon beszélget velem... de nem tudom, miért csinálja ezt... neked azt javaslom legyél türelmes idővel úgyis fogsz találni egy lb-t, hisz neked nincs akadálya ennek
2012. okt. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy már tényleg nem bírok türelmes lenni, annyi mindent szeretnék megbeszélni valakivel. :(

A jó hír csak annyi, hogy jövő szeptemberben már gimis leszek, hátha lesz ott valaki, akivel legjobb barátnők lehetünk...

Neked pedig szurkolok!

Szerintem ha megakadályozza, hogy új barátnő(i)d legyenek, akkor még mindig hiányzol neki valamennyire, hiába tagadja.

Néha én is látom a volt lb-met, mivel elég kisvárosban élek, ő szinte átnéz rajtam, és más lányokkal mászkál. Már megtanultam nem rá figyelni, elfelejteni valamennyire, csak a mostani barátaimra összpontosítani.

Remélem, hogy hamarosan Neked és nekem is lesz új legjobb barátnőm, bármilyen lehetetlennek is tűnik. :)

2012. okt. 14. 12:57
 7/9 anonim válasza:
tudom mit érzel... nekem is sokminden van amit szivesen elmesélnék egy lb-nek... :( hát igen a gimiben sok új embert fogsz megismerni és köztük valószínű ott lesz az új legjobb barátnőd is :) tuti nekem is lesz új és talán vissza kaphatom a régit is... ki tudja, mi soha nem vesztünk össze csak egyszerűen közölte hogy vége... bármi meg történhet... most már én is meg tanultam kezelni a találkozásokat és néha már köszön is :) jó lenne ha igaz lenne amit mondasz hogy azért akadályozza meg hogy új barátaim legyenek mert hiányzok neki... egyébként egyszer mindenki meg bocsát és ti sem fogtok örökké haragudni egymásra. És én is szorítok, hogy mind a ketten találjunk új legjobb barátnőt
2012. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából én már vele nem szeretnék semmilyen kapcsolatot, igyekszem eltemetni a múltat és építeni a jövőt. :)

Köszi még egyszer a biztatást! :D

2012. okt. 15. 15:08
 9/9 anonim válasza:
Mas korulmenyek kozt en sem szeretnek mar vele semmilyen kapcsolatot, de ez nem a kettonk hibaja volt hogy igy alakult es nagyon sok mindent be vallaltunk csak azert hogy baratnok maradhassunk... en azt gondolom tuti lesz uj, de nem bannam ha a regivel sem lennek haragban... plane hogy szomszedok vagyunk mostmar...
2012. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!