Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki látja a kérdésemet az...

Aki látja a kérdésemet az lécci mondja el hogy ki miért regisztrált ide! Szóval?

Figyelt kérdés

#regisztrálás #egyéb kérdések közvéleménykutatás
2012. aug. 30. 20:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
naa lécci!
2012. aug. 30. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem látjuk, és ne könyörögj...
2012. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mert jó röhögni némelyik kérdésen, de amúgy mert én is felszoktam tenni kérdéseket, meg válaszolok.
2012. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Látom a kérdésed, de már nem emlékszem, hogy miért regisztráltam, annyit tudok, hogy az egyik kérdésre akartam válaszolni.


Egyébként nem kell könyörögni, és mindenki látja a kérdésed :D

2012. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert volt egy kérdésem amire sehol sem találtam a választ és gondoltam hátha van valaki okos ezen az oldalon így beregisztráltam és kérdeztem :)
2012. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Na jó, akkor #2-es számú, de egyébként első válaszolóként én is beírnék, a léccitől eltekintve is..


Volt egy iskolai kérdés, amire sehol nem volt, sőt nem is érkezett válasz (történelmi, elég konkrét dolog).

Így hát regisztráltam, és mivel segítőkész vagyok, szívesen beszélek NORMÁLIS emberekkel, így szoktam válaszolgatni is, igen, 99%-ban normálisan.

2012. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem látjuk a kérdést!

Nah megvan az új kérdéskiírós szöveg! :D :

-Csá emberek, ha látjátok a kérdésem, akkor lécci válaszoljatok má vazze!!!xD


Viccet félretéve :D

Azért regisztráltam, mert kérdést akartam feltenni és válaszolgatni is akartam, ... ahogyan az egyik előttem szóló mondta jó röhögni a hülye kérdéseken!


Úúú b@sszus most kiderült, hogy láttam a kérdést!

2012. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert válaszolni akartam egy kérdésre.Meg lassan már senki nem foglalkozik a sérült szélsőjobbosokkal és néha ápolgatni kell a lelkivilágukat.:D Itt ismertem meg a mostani barátnőmet is.És már 1.5 éve tart.
2012. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

El is mondhatom, de inkább leírom ;)


Igazából 2011-ben hallottam először erről az oldalról először.

A barátaim mutatták egy házibuliban, hogy milyen kérdések kerülnek napvilágra a gyakorikerdesek.hu-n!

Rengeteg oldalon foglalkoznak azzal hogy kiválogatják az itt látott legröhejesebb kérdéseket/megvallászolásokat, ezzel is népszerűsítve magukat.


Különösen nem érdekelt ez az oldal, mivel nincs olyan kérdésem amit lenne értelem ide beposztolni.

viszont érdekelt hogy valóban tesznek fel olyan kérdéseket az emberek melyeknek külön kategóriát kellene létrehozni az oldalt üzemeltetőknek!

Elkezdtem böngészni az oldalt mint kívülálló, pusztán a kíváncsiságom vezérelt és hogy pár frappáns kérdés elolvasásával kimerítsem az unaloműzés fogalmát.


Na ekkor jött a meglepetés...

Döbbenten tapasztaltam hogy itt értelmes emberek is tesznek fel kérdéseket, amire értelmes választ is várnak!


Mivel jelentős számban voltak fellelhetők olyan kérdések, melyekre én is tudtam helyesen válaszolni.

Ezért villámgyorsan, regisztráltam is az oldalra, és már kezdtem is osztani az igét. (nehogy már a tudatlanságban hagyjam az embertársaimat)


Persze kérdést azóta sem raktam fel, nem vagyok egy rendszeres látogatója az oldalnak, ez nálam időszakos.


De visszatérve az eredeti kérdésre, hogy ki miért regisztrált ide!

egy hirtelen vezérelt ötlettől, utólag meg azért, mert mindig is bennem van a segítőkészség mások felé!

2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hogy feltegyek valami barom kérdést és röhögjek az emberek reakcióin, ami lehet felháborodottság, humorizálás (az ő részükről persze)
2012. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!