Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az a mondat hogy:...

Szilvásgombóc kérdése:

Mit jelent az a mondat hogy: Isa datang menunggang dinosaur di tamannnnn?

Figyelt kérdés
Mert ezt mondta nekem egy alak amikor mentem az éjfél utáni fagyisbódétól hazafelé. Épp egy tiramiszu fagyit ettem amikor egy nő megfogta a vállam (Ekkor reflex ből véletlenül felpofoztam) És ezt a mondatot mondta: Isa datang menunggang dinosaur di tamannnn. Ez ijesztő.

#beszéd #ijesztő #éjfél utáni fagyisbódé #tiramisu fagyi
2012. aug. 31. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elátkozott amiért felpofoztam vagy külföli lehet. Szerintem valami dinoszaurusszal lehet kapcsolatos mert benne van a mondaban az a szó hogy dinosaur.
2012. aug. 31. 14:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a humor kategóriába tedd... Vagy az ezo-ba ott még jobban lehordják...
2012. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez komoly! Amugy ha az éjfél utáni fagyisbódé miatt mondtad azt hogy tegyem a humor kategóriába elmondom kisapám hogy az egy fagyizó ami nem nyit éjfél után csak ez a neve.
2012. aug. 31. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
"Kis apám" ha neked valaki megfogja a vállad, és te pofon vágod, nagyon nagy yuri boyka lehetsz... Meg egy ilyen hosszú szövegre emlékszel is, mi? Sőt még azt is tudod, hogy kell írni!? Ezt te se gondoltad komolyan...:D
2012. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!