Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhiszed, hogy az angyalok...

Elhiszed, hogy az angyalok köztünk élnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az angyalok emberi életet élnek, emberi testben. Ugyanúgy lélegzenek, ugyanúgy csinálnak mindent, de egy kicsit mások. Sokkal nagyobb az érzelmi intelligenciájuk, segítenek másoknak, akár onmagukat feláldozva, stb. stb. Szóval elhiszed, hogy itt vannak?
2009. júl. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt,ahogy így leírtad,nem.Hiszek bennük,de ők magasabb rendű lények,nem emberiek.
2009. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A makaróniszörnyek is köztünk élnek :D
2009. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze. Papírom is van róla... :)
2009. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IGEN,DE NEM EMBERI TESTBEN.Végül is hinni mindig jo
2009. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
képzeld, AIDS-esek is vannak köztünk. gondoltad volna?
2009. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hisz a Tihanyi is megmondta!
2009. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
engem az jobban bánt hogy a vámpírok sokkal népszerűbbek az angyaloknál, bezzeg abból készül film, meg baba, meg társasjáték, az angyalokat meg mindenki csak a Bibliás Istenhívő, ártatlan izének nézi -.-" Jah vagy ilyen fekete lepelbe burkolózó sötét goth valaminek, hát kööööszi...még a walt disney sem volt hajlandó csinálni róluk egy darab filmet sem..bezzeg Herkules meg Mózes az már fekszik...pedig baromira nem ők szórakoznak az emberiséggel hogy végre valahogy értelmesebb szintre emelkedjenek. Jah és nem ők szívnak állandóan, mert mindenki naívnak nézi őket NAÍVNAK? Jobban ismernek mint bárki más.
2011. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!