Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha télleg...

Ti mit csinálnátok ha télleg létezne a csillagkapu?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 13:04
 1/9 RodRigó3 ***** válasza:
59%
Űrlény vadászat lézerfegyverekkel űrhajókkal és high-tech-el, YEAH baby. XD
2012. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg létezne nem tudnál róla, persze lehet hogy pont ezért is nem tudunk róla, de mivel készült egy film és egy sorozat így biztos hogy nem létezik de lehet hogy pont ezért hiszik az emberek azt hogy nincs, pedig van


ha tudnánk róla hogy létezik akkor elmennék a P3X-427-re és ott nyitnék egy szexshopot goa'uldoknak meg jaffáknak

2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ok tételezzük fel hogy, létezik és hozzáférhető, ÉS hogy még jobb legyen csak NEKEM.


Tárgyalnák az egyik high-tech fegyverkereskedővel, és szereznék egy szuper páncélt + védő pajzsot ami lazán kivédené a legjobb fegyvereket is amik léteznek a Földön. Még e-mellé kérnék valami energia fegyvert, aztán kész és visszajönnék a Földre. Itt meg azt csinálhatnák amit akarok.

2012. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Kb mint az előzők...szereznék vmi erőteret, meg egy légdeszkát vagy bármit aki kicsi és repül, mellé egy ZaT'niki Tel aztán én lennék a király...xd
2012. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a gyakorin ölném az időt
2012. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alnitak válasza:
100%
Írnék róla egy sorozatot. :P
2013. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én Goa'uldokra vadásznék. :D
2013. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is gondolkoztam már ezen a kérdésen.

Ezt a sorozatot annyira jól összetetten megcsinálták, hogy az irója vagy mutáns 4000iq-val vagy tényleg valós esemény itt-ott kicsiszolva/szépitve.

Ha valóban létezik akkor félrevezetésnék.

Hisz mindenki azt gondolja hogy "Nem létezik mert akkor nem csináltak volna belőle filmet".

2015. febr. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MARCI1101 válasza:

Én hogyha lehetséges lenne, beállnék a CSK1-be.

Reménykedek benne hogy létezik.

2016. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!