Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 128 aranykorona értékű,28...

128 aranykorona értékű,28 Hektár legelő az körülbelül mennyit ér? Szolnok megye, Tiszagyenda környékén.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 28 millió Ft-ot( 1millió Ft/ha).De érhet kevesebbet is,többet is,az attól függ ,milyen helyen van,és hogy milyen távolságra vannak a közművek,utak stb.
2012. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy kövesút mellett van, Kunhegyes után Tiszagyenda felé. Köszi a választ. Gondolom értékbecslő meg tudja mondani az értékét? Vagy kihez forduljak ha el akarom adni?
2012. szept. 1. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy értékbecslőt bízol meg,(ami nem olcsó dolog),vagy rábízod egy ingatlanközvetítő cégre az értékbecslést,és az eladást is,és leveszik a hasznukat az ingatlan eladása után.
2012. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. Már 8 millát ajánlottak érte, de úgy tudtam én is, hogy sokkal többet ér, és a földtörvény változása után lehet még a dupláját is érni fogja.
2012. szept. 1. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát így nem tudom megmondani,de biztos többet ér 8 milliónál.Azt is figyelembe véve,hogy közel van a Tisza,és üdülőövezetek vannak a környéken,illetve,hogy közvetlen kövesút mellett van,és persze az aranykorona értéke sem elhanyagolandó.De mivel elég nehéz eladni az ingatlanokat a válság miatt,így lehet hogy nem fogsz érte annyit kapni,mint amennyit ér valójában.
2012. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban így van de legalább utánanézek a dolgoknak, nem akarok becsapódni. Köszönöm szépen a válaszaidat, további szép napot!!!
2012. szept. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!