Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Három egymás melletti nyerőszá...

Három egymás melletti nyerőszám van az ötöslottón 83,84,85. Nem gyanús ez? Lehet hogy csalnak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem is nagy kamu az egész!!!!!!!!!
2012. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűségszámítás szerint ennek ugyanakkora az esélye, mint ha mind az 5 szám egymás mellett lett volna, vagy ha egyik sem.

Ettől függetlenül még manipulálhatják a sorsolást (bár nem hiszem).

2012. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit is értenél a matematikához, akkor tudnád, hogy nem gyanús.


Nyilván nem tudom kizárni, hogy nem csalnak a dologgal.

DE ha valaki csal, akkor azért teszi, mert van valami értelme. A lottó esetében meg nincs semmi értelme csalni. Ezért szerintem nem is csalnak.

2012. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne értelme?Nemrég fizették ki egy ötöst,ha nem akarnak gyakrabban fizetni csalhatnak.Ha gyakran fizetnek a tét sem magas,kisebb a forgalom és haszon nincs akkora.
2012. szept. 3. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen valamennyire megdobja a nagyobb forgalom a bevételt.

De az alapból elég magas. Plusz pár százalék miatt kockáztatni, hogy az egészet elveszítsék egy bizalomvesztés miatt annak nincs értelme.


Másrészt a szerencsejáték, mint állami monopólium olyan szervezett dolog, hogy kivitelezni is nehézkes egy csalást.


Vannak a cég vezetői, akik a plusz pénzből nem látnak semmit, nekik nem érdekük csalni.


A haszon az államhoz folyik be. Onnan nem lehet csak úgy leszólni, hogy csaljatok már légyszi. Amúgyis csak aprópénz, ami ebből bejön.

2012. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!