Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyadikán utalják a fizetést?

Hanyadikán utalják a fizetést?

Figyelt kérdés
Ha a szerződésben 5.-e van meghatározva,és tényleg betartják h.5.ig utalnak,akkor szerintetek 3-án vagy 4-én fognak utalni?Nagyon fontos lenne tudnom mert egy csekket fel kell adnom,most küldték ki:S
2012. szept. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

azelőtt nagyon ritkán utalnak, maximum 5.e után utalhatnak :(

Sajnos.

2012. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem,mert a párom a BM-től kapja a fizetést és sohasem kapta 5.én sem 5.e után....csak arra lennék kíváncsi hogy 3-án vagy 4-én utalnak....hétfőn vagy kedden
2012. szept. 2. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:
simán megjöhet 4.én mióta ez az új utalási rendszer van
2012. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor kevés rá az esély h.3-án reggel már a számlán legyen?7-8 körül már jön az sms mindig h.rajta van a számlán,csak abban bízom holnap reggel már rajta lesz!
2012. szept. 2. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor engem b*sztak át.


Ezesetben akkor talán 4.én odaér.

2012. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk együtt! :-)
2012. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
volt hogy már 30-án kiutalták ha 1-2-a hétvégére esett,most nagyon remélem 3-án azaz már holnap itt lesz!az erzsébetet megkaptuk már pénteken,akkor a költségvetés már elvileg kész,valaki nem tudja esetleg mikor jön? nem halotta fél füllel?
2012. szept. 2. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahány cég, annyi bérszámfejtés, annyi pénzügyes, annyi utalás.


Nálunk a pénzügyes begyűjti a jelenlétiket, továbbadja a könyvelőnek, a könyvelő kiszámolja a béreket, visszaküldi a pénzügyesnek, a pénzügyes rögzíti őket, majd valaki utalással felhatalmazott átutalja őket. Ez szerencsés esetben akár egy nap alatt lezajlik, néha öt nap.


Viszont holnap reggel 7-8 körül valószínűleg nem lesz a számládon, mert az azt jelentené, hogy legkésőbb 31-én (napközben) elutalták. Amire nem sok esély van, mivel előtte kellett volna bért fejteni, amihez tudniuk kellett, ki van szabin, táppénzen, ilyesmi. Szerintem elég ritka, ahol bemondásra készítik a béreket elő.

2012. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!