Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Minecraftban...

Hogyan lehet a Minecraftban szervert készíteni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 11:51
 1/3 aaaakosaaaak válasza:
Linkek a készítésről: http://www.youtube.com/watch?v=1OvLT7aFX48 meg itt is: http://www.youtube.com/watch?v=WFhC7ZHgowE (szerintem a második jobb)
2012. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aaaakosaaaak válasza:

minecraft.net ott van hogy 'buy now' az alatt hogy download

a downloadra kattints (véletlenül se a buy now-ra!) bejön egy oldal ott van az hogy mineraft_server.jar arra katt

letölti. hejezd be egy tetszőleges mappába "én csinátam egy új mappát szever néven' miután behejezted a letöltött fájlt nyitsd meg. elődobálja a fájljait. azután bezárod a futtatott fájlt.(a minecraft_server.jat-t)és megnyitod a 'jegyzettömös' fájlt. ott vannak az adatok ird be az ip-jét a szervernek (ami a hamachin van, de ha nincs hamachid irj be valami tetszőleges számkódot pl:5.342.342.56)ha nem eredeti a minecraftod akkor ird át az 'online mod-ot FALSE-re csak kicsivel. ezután megnyitod a minecraft 1.3.2-t (mert a szerver ahoz jó, ha nincs meg frissítsd) többjátékos mod>szerver hozzáadása> a névhez a szerver nevét a címhez pedig az id-t. ha azt írja:can't reach hosrname akkor valait elgépeltél. ha azt írja:can't reach server akkor jó. azután elindítod a 'minecraft_server.jar-t' és máris mukszik a szeró ha nem akkor valhil elrontottad vagy nem jó a minecraftod, vagy nemtom ,remélem hogy mukszik,és ezzel segítettem. ENNYI csá

2012. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fúúúúú ez tobb volt a kelleténél de azért kosz :D
2012. szept. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!