Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Román állampolgár hogyan...

Román állampolgár hogyan dolgozhat az Egyesült Királyságban? Nem igazán értem ezt a sárga kártyás dolgot, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Munkajelentkezéshez kellene Yellow vagy Blue Card...


Előre is köszönök minden segítő választ.



2012. szept. 3. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
persze. a magyarok is dolgozhatnak. Románia is EU Magyarország is EU. Mindkét ország szegény, úgyhogy nem tesznek kivételt. Dolgozhatsz. :)
2012. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én dolgozhatok, mert magyar vagyok.


De a románokra más szabályok vonatkoznak, mert hiába EU a munkavállalók még nem áramolhatnak szabadon nyugatra.


Ezért szeretnék többet tudni a sárga és kék kártyákról mert ezzel lehetne oda jönni dolgozni ahol most én dolgozom... de az online leírások olyan kavarosak hogy már nem tudok bennük eligazodni és reméltem hátha van aki már keresztülment ezen a hercehurcán.

2012. szept. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!