Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudom növelni a koncentr...

Mivel tudom növelni a koncentrációképességemet?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a forgalmi vizsgám, és nagyon izgulok, hogy nem megyek át! Kérdéses, hogy átmegyek, mert egyszer jól megy a vezetés, egyszer meg nagyon nem. Valamikor csak elbambulok, meg nem figyelek oda.

Szeretném, ha vizsgán minden rendben menne, és hogy tudjak koncentrálni.

19L


2012. szept. 4. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig ne erőltesd magad főleg agyilag.Inkább csak lazulj addig.
2012. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a vizsgadrukk által épp elég adrenalinod lesz, ami segít a koncentrációban, kivéve ha túl izgulod magad

nyugi, engem úgy indított az oktatóm, h úgyse megyek át, aztán elsőre sikerült (amúgy is mindig beszólt nekem...)

2012. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is így indított és nem mentem át:)

Aztán másodszorra sem,hozzáteszem máig nem látom azt a bizonyos záróvonalat ott.

Az persze más kérdés,hogy vannak vizsgabiztosok akiknek meg kell szedniük magukat.

2012. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, [link] találd ki, hogyan mozog, miután rájöttél, számold ki.
2012. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Neked is PLázló..

Aznap nem megyek akkor suliba, mert 11-re megyek..aztán addig próbálok nyugodt maradni.

2012. szept. 5. 21:17
 6/6 A kérdező kommentje:
átmentem, sikerült!! :) nagyon örülök, kifogtam a legkedvesebb vizsgabiztost :)
2012. szept. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!