Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes dolog történt velem?

Érdekes dolog történt velem?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy előző este azt álmodtam, hogy meghalok. Nem volt az álomban olyasmi, hogy hogyan halok meg csak meghaltam.... Ma pedig olyan volt mintha egy új testet kaptam volna vagy valami olyan mintha még csak most kaptam volna és most szokom még meg. A hangulatom nem változott ugyanolyan vagyok. bár egyesek szerint ijesztő. Vannak akik szerint emo vagyok...de nem tudom miért....Elég rossz gyerekkorom volt így elég csendes vagyok és komoly. nem igazán szeretek nevetni sem. visszatérve a kérdésre még a fejem is egész nap fájt és szinte senkihez sem akartam szólni. Komolyan mintha valami szellem lennék vagy nem tudom.... Kérlek titeket, csak normális választ adjatok. Köszönöm.

2012. szept. 5. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

> Nem volt az álomban olyasmi, hogy hogyan halok meg

> csak meghaltam....

Néha mindenki szokott hülyeségeket álmodni, de mégsem goldolkodik rajta egész nap, hogy "mit jelenthet", stb.

Nem jelent semmit. A REM-fázis funkciója tudomásom szerint az érzelmek feldolgozása. Azzal kapcsolatban álmodsz ami foglalkoztat (akár "tudat alatt"), ami érzelmeket vált ki belőled (amire vágysz, amitől félsz, stb.).

Ennyi, semmi több. Amikor álmodsz a gondolkodásod logikus, racionális része nem működik, szóval felesleges értelmet, jelentést keresned az álmaidban.


> visszatérve a kérdésre még a fejem is egész nap fájt

> és szinte senkihez sem akartam szólni.

> Komolyan mintha valami szellem lennék vagy nem tudom....

Ez a fejfájás, meg rossz hangulat attól is lehet, ha rosszul alszol.

Vannak különféle trükkök, hogyan lehet nyugodtabbá tenni az alvást. Olvass utána, sok cikk foglalkozik a dologgal.

2012. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. szept. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!