Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos! Mit lehet ilyenkor tenni?

Fontos! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Beadtam a nadrágomat egy szabóságba, nagyon kedves aranyos bácsi volt ott, azt mondta aznap már nem lesz kész, de hétfőn reggel elkezdi és délre kész. Délben mentem érte és ki volt rakva egy tábla hogy zárva, betegség miatt zárva, nyitás hétfő 9 óra. Úgy voltam vele hogy mindegy még 1 hétig szabin vagyok csak keddre kell.


Hétfőn mentem 1 órát vártam és nem történt semmi, ki írt elérhetőséget folyton hívtam, kicsöng nem veszik fel. Ennek már másfél hete, nagyon szükségem lenne arra a nadrágra, már nagyon ideges vagyok. Az üzletnél semmi változás, telefont nem veszi fel. Mellesleg ott várt egy férfi aki azt állította hogy a barátja és neki megígérte hogy jön,mert nála van a zakója és másnap utazik el, ezért fontos, ő sem értette, ő tudta szerint nem beteg előző nap este beszélt vele és úgy volt hogy jön


Mit tegyek? Muszáj lenne megkapnom azt a nadrágot így vagy úgy.

Igazából elég drága is volt nem vennék másikat.


2012. szept. 5. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom nem nyúlta le.
2012. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet valahogy jogi útra terelni? hívtam a bácsit ezerszer, egyszer csak felvette és ígérte hogy jön, de nem jött hiába vártuk megint. Ezt nem teheti meg,felháborító!
2012. szept. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!