Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha viszek a hajléktalanoknak...

Ha viszek a hajléktalanoknak kaját, elfogadják?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel csak megsérteném őket és elhajtanának?

2012. szept. 5. 21:50
 1/6 SF15 válasza:
De te miért szeretnél nekik kaját vinni?
2012. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Piának jobban örülnek.
2012. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretem az ilyen negatív embereket, akik előttem válaszoltak.#1 Miért ne vihetne nekik? Pont ezért kéne tisztelni... van még ember, akinek a jellemébe EMBERSÉG is szorult nem csak a megnevezésébe. #2 Igen, van egy-kettő piás is. De gondolj azokra, akik télen mondjuk megfagynak odakint, amikor te a kényelmes fotelodban forralt bort kortyolgatva nézed a méregdrága tévédet. És ha egyszer te is oda kerülsz? Szerintem egyébként embere válogatja. Itt, ahol én élek, nem szoktam hajléktalanokkal találkozni, de ha olyan helyen élnék, ahol vannak, én 15 éves fejjel is segítenék. Egy negyven Ft-os pogácsa rengeteget jelent számukra. Szerintem kínáld meg őket, ha elfogadják, jó érzés lesz neked, hogy segíthetsz, ha nem, próbálkozz másnál.
2012. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért, mert én nem fogom megenni (nem maradék vagy rossz kaja, csak nem kell), ezért gondoltam, hogy nekik adom, hátha ezzel segítek.

De ahhoz nincs kedvem, hogy esetleg felhúzzák magukat, hogy miért nem pénzt vagy piát adok.

2012. szept. 5. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó tapasztalataim vannak, örülnek a fogyasztható rendes ételnek. Persze ne úgy dobd oda mint egy kutyának, hiszen ők épp úgy érző emberek, mint Te, hanem esetleg egy rövid kisérő szöveggel. Pl. "Ha nem sértem meg vele, fogadja el tőlem ezt az apróságot, jó étvágyat kívánok hozzá."
2012. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SF15 válasza:
75%
De én nem azért kérdeztem mert bunkó vagyok csak ugy. Én is sajnálom öket. De az élet kegyetlen tud lenni.
2012. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!