Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az X-faktorb...

Kriszti8 kérdése:

Mi a véleményetek az X-faktorban feltűnt Csobot Adélról?

Figyelt kérdés
sztem jó a hangja de elég nagyra van magával...

#X-faktorban #feltűnt #Csobot Adélról
2012. szept. 6. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
link ?
2012. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
szerintem aranyos lány.. megnéztem ki az.
2012. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon kedves, aranyos, nyitott a világra..és nem nagyra tartja magát hanem van önbizalma és van is mire
2012. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2012. szept. 7. 14:52
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát egy kis szerénység nem ártana neki. Persze rohadt jó hangja van és jól is színészkedik (biztos volt benne agy kis színészkedés is) és ezt ő is tudja magáról.
2012. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát igen..van benne tehetség igaz de nekem egy kicsit sok..bár jobb mint a többi aki aztmondja magáról h hú..de rossz a hangom közben belül elvagyok magamtól ájulva..tényleg jobb mint az álszerénység
2012. szept. 9. 19:33
 7/12 anonim válasza:
91%
Életigenlő, optimista, és csak a napot látja az égen. Szerintem nem megvetendő hozzáállás az élethez.
2012. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
84%

kövezzetek meg, de szerintem nem így van.

ez a lány egy elkényeztetett kis tini, aki túljátssza a szerepét, érdekes akar lenni, azt gondolja, ilyen színjátékkal ami mellesleg eléggé átlátszó (nem is értem a mentorok hogy kajálhatják be) állandó mű gesztusok és vigyor, ahogy kis szendének és aranyosnak akar tűnni.

undor. a hányinger fog el tőle.

2 szer nem bírta megcsinálni a feladatot, a szuper tehetségével kb a fél dalt szar hangról indította és fel sem tűnt neki egy jó darabig. hagyjuk már.

összeillik a kis szőke backstreet boy klónnal. csak ő egy fokkal okosabb mert nem játssza annyira a fejét.

Antal Tímea százszor jobb és szerényebb mint ez a kis szerencsétlen 15 éves.

tuti ismét jön a lepontozás mert elmondom a véleményem (általában így szokás "gyakori k-s" körökben.

2012. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem 15 éves. 18 múlt.
2012. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
60%
(: na bumm... akkor az még rosszabb, mert úgy viselkedik mint egy általános iskolás. na de úgyis kiesik idővel. annyira nem jó mint amennyire sztárolják a mentorok.
2012. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!